Vandenruoša


VARIANTAS Nusodinimo proceso esmė ir naudojam įrenginiai. Vandens skaidrinimas vertikaliajame nusodintuve. Koštuvų klasifikacija pagal slėgimą. Drenažinės sistemos paskirtis. Kas sudaro koštuvo darbo ciklą. Laikančiojo sluoksnio paskirtis. Kokias medžiagos užpildo naudojamos koštuvuose su plūdreisiais užpildais. Nubraižykite slėginio koštuvo schemą. Paaiškinti kaip vyksta košimas ir praplovimas. VARIANTAS Nusodinimo esmė sąlytiniuose skaidrintuvuose. Vandens skaidrinimas plonasluoksniuose nusodintuvuose. Koštuvų klasifikacija pagal greitį. Kodėl negalima 1 filtrato tiekti vartotojams. Kaip skirstoma viršutinio sluoksnio plovimo sistema. Kas sudaro vamzdinę drenažo sistemą. Kaip skirstomi itin greitieji koštuvai. Nubraižyti atvirą greitąjį koštuvą. Paaiškinti košimo procesą. VARIANTAS Košimo proceso esmė , naudojami įrenginiai. Vandens skaidrinimas horizontaliais skaidrintuvais. Kokie reikalavimai keliami koštuvų užpildui. Drenažinių sistemų klasifikavimas. Kada koštuvus reikia praplauti. Kas sudaro gaubtelinę drenažo sistemą. Koks koštuvas vadinamas dvisraučiu. Nubraižyti atvirąjį greitąjį koštuvą. Paaiškinti kaip vyksta plovimas.

Nusodinimo proceso esmė ir naudojam įrenginiai. Nusodinimo metu iš vandens pašalinamos skendinčios medžiagos — drumzlės. Kad drumzlės nusėstų reikalingos tam tikros sąlygos: mažas tekėjimo greitis, kuo didesnis drumzlių dalelių dydis. Naudojami nusodintuvai, kurie yra skirstomi į horizontaliuosius, vertikaliuosius ir radikaliuosius.

Vandens skaidrinimas vertikaliajame nusodintuve. Vertikalieji nusodintuvai — tai apvalios arba kvadrato formos plane rezervuaras su centre įrengta verpetyne reakcijos kamera. Šiuos nusodintuvus dažniausiai naudojame nedideliems vandens kiekiams skaidrinti. Nusodintuve vanduo ištekėjęs iš verpetinės kameros lėtai kyla į viršų, drumzlės sėda dugnan, o nuskaidrėjęs vanduo surenkamas periferiniu lataku. Drumzlių sėdimo zona gali būti kūginė arba piramidinė, posvyrio kampas 50-60 laipsnių. Vertikaliuosiuose nusodintuvuose skaidrinamas tik krekintas (dribsniuotas) vanduo. Nuosėdos iš nusodintuvo šalinamos nerečiau kaip kas 6 val. neišjungiant darbo nusodintuvo.

Koštuvų klasifikacija pagal slėgimą. Pagal koštuvų ryšį su atmosfera jie būna atvirieji ir slėginiai. Atvirieji — tai atviri rezervuarai, vandens paviršius veikiamas atmosferinio slėgimo. Slėginiai koštuvai — uždari rezervuarai, neturintys ryšio su atmosfera. Vandeniui slėgį suteikia siurbliai. Lėtieji koštuvai būna tik atviri, greitieji koštuvai gali būti ir atviri ir slėginiai, o ypač greitieji tik slėginiai.

Drenažinės sistemos paskirtis. Surinkti perkoštą vandenį vykdant košimą ir tiekti plovimo vandenį kai vykdomas koštuvo plovimas.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2015 m.
  • 4 puslapiai (1305 žodžiai)
  • Viktorija
  • Vandenruoša
    10 - 9 balsai (-ų)
Vandenruoša. (2015 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/vandenruosa.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 27 d. 18:37
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo