Vandens, mineralinių ir organinių medžiagų judėjimas augaluose


Augaluose organines medziagos teka. Augaluose istirpusios mineralines medziagos teka. Kaip vanduo iš dirvožemio patenka į sakniaplaukius?. Transpiracija ir organines medziagos augale. Vandens judejimo augaluose budai. Augalams reikalingos neorganinės medžiagos pro šakniaplaukius patenka pinocitozės būdu. Vandens judejimas augalo organuose. Vanduo saknimis teka budu. Augalu organinės medžiagos teka. Vandens judejimas augale.

Vandens, mineralinių ir organinių medžiagų judėjimas augaluose. Pro kokį augalo organą iš dirvos patenka vanduo? Kokiu būdu vanduo patenka iš dirvos į augalo organą? Kas yra kohezija? Kas yra adhezija? Kas yra transpiracija? Ištirpusios vandenyje mineralinės medžiagos iš dirvos į šakniaplaukius patenka. Kuriame augalo organe gaminamos organinės maisto medžiagos? Kas yra translokacija? Kaip vadinami indai, kuriais teka šaknų įsiurbtas vanduo? Kaip vadinami indai, kuriais teka ištirpusios maisto medžiagos? Kokią funkciją atlieka šakniaplaukiai? Kada transpiracija intensyvesnė? Kurios ląstelės suteikia augalui tvirtumo? Kada geriausiai vyksta transpiracija? Kas reikalinga augalo ląstelėms, kad ištirpusios galėtų jomis judėti? Atsakymai.
  • Biologija Testas
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2014 m.
  • 3 puslapiai (311 žodžiai)
  • Viktorija
  • Vandens, mineralinių ir organinių medžiagų judėjimas augaluose
    10 - 4 balsai (-ų)
Vandens, mineralinių ir organinių medžiagų judėjimas augaluose. (2014 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/vandens-mineraliniu-ir-organiniu-medziagu-judejimas-augaluose.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 22:46
×