Vandens, oro, kelių, geležinkėlių transportas tarptautinėse rinkose


Kroviniu gabenimas vandens transportu lietuvoje. Skaidres apie gelezinkeliu transportas. Kroviniu gabenimas juru transportu referatai. Pasaulio transportas. Oro gelezinkeliu keliu transporto dokumentai. Laisku gabenimas oro keliu. Kroviniu gabenimas gelezinkelio transportu teisinis reglamentavimas. Vandens jūrų transportas. Gelezinkeliu transportas referatas. Gelezinkelio transporto tarptautiniai tarifai.

Įvadas. Pasaulio transporto sistema. Transportas ir aplinka. Tarptautinis jūrų transportas. Maršrutinė ir trampinė laivinikystė. Tarptautinių krovinių gabenimo jūra organizavimas. Jūrų frachto tarifai. Krovinių gabenimas jūra. Tarptautinis oro transportas. Tarptautinių krovinių gabenimo oru transporto ypatumai. Oro transporto tarifai. Tarptautinis geležinkėlių transportas. Krovinių gabenimo geležinkeliu ypatumai. Tarptautinių krovinių gabenimo geležinkėliu tarifai. Tarptautinis kelių transportas. Tarptautinių krovinių gabenimo automobilių keliais tarifai. Krovinių gabenimas automobiliais. Pagrindinės kelių transporto teisinės normos ir dokumentai. Transporto priemonių privalumai ir trūkumai. Išvados. Literatūros sąrašas:.

Šiandien jau nebeįsivaizduojame gyvenimo be transporto, jis naudojamas kiekviename žingsnyje: į darbą, mokyklą, atostogauti ir pan. Kiekvienoje aplinkoje paėmus kiekvieną daigtą ar tai būtų stalas, drabužis, maisto produktai, visi jie buvo vienaip ar kitaip transportuojami, tai liečia kiekvieną iš mūsų.

Šiai dienai transporto dėka turime įvairiausių produktų iš viso pasaulio, patys galime savo produktą gabenti į įvairias pasaulio rinkas. Neberiboja mūsų nei produkto gabaritai, nei sienos, jai negalime gabenti vienaip, tai atrasime kitą gabenimo variantą. Svarbu, atsižvelgti į transportavimo kaštus bei patogumą. Rašto darbe apžvelgsime vandens, oro, kelių, geležinkėlių transportą tarptautinėse rinkose.

Darbo objektas – Vandens, oro, kelių, geležinkėlių transportas tarptautinėse rinkose.

Darbo tikslas – išnagrinėti vandens, oro, kelių, geležinkėlių transportą tarptautinėse rinkose.

  • Microsoft Word 42 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (5594 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justina
  • Vandens, oro, kelių, geležinkėlių transportas tarptautinėse rinkose
    10 - 1 balsai (-ų)
Vandens, oro, kelių, geležinkėlių transportas tarptautinėse rinkose. (2013 m. Sausio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/vandens-oro-keliu-gelezinkeliu-transportas-tarptautinese-rinkose.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 10 d. 02:55
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo