Vandens parkas marketingo planas


Rinkodaros komplekso analize. Verslo planas parkas. Vandens parko analize. Vandens parko marketingo planavimas. Vandens parko veiklos planavimo darbo ivadas. Parko rinkodaros planas. Strateginiai tikslai vandens parkas. Marketingo programa paskirstymas. Vandens parko verslo planas. Verslo planas vandens parkas.

Įvadas. Įmonės paslaugos aprašymas. Marketingo makro ir mikro aplinkos tyrimas. Makroaplinkos tyrimas. Politinė – teisinė aplinka. Ekonominė aplinka. Mikroaplinkos analizė. Rinkos tyrimas. Paslaugos vartotojai. Apklausa. Tiksliniai rinkos segmentai. Konkurentai. Įmonės marketingo strategija. Produkto išskirtinumas (usp). Uab “purslai” marketingo komplekso elementai. Paslauga. Kaina. Rėmimas. Marketingo planas. Paskirstymas. Įmonės swot analizė. Biudžetas. Išvados.

Marketingo planavimas apima marketingo tikslų ir pačių tinkamiausių strategijų šiems tikslams pasiekti numatymą. Tik laikantis užsibrėžtų tikslų ir uždavinių įmonė galės sėkmingai ir pelningai plėtoti savo veiklą. Įmonė, kaip ir kiekviena egzistuojanti sistema, priklauso nuo ją supančios aplinkos ir tuo pačiu daro įtaka jai. Todėl būtinas aplinkos tyrimas ir prognozavimas, kad būtų galima išsiaiškinti įmonės privalumus ir trūkumus, bei numatyti veiklos galimybes ir grėsmes. Be to, būtina išanalizuoti marketingo komplekso elementus, jo struktūrą.

Veiklos sėkmę vis labiau lemia teorinės žinios apie marketingą bei praktiškas marketingo koncepcijos taikymas konkrečioje srityje. Šio darbo esmė ir būtų praktiškai panaudoti marketingo, verslo ekonomikos ir kitų paskaitų metu įgytos žinios. Įmonės teikiamos paslaugos pagrindinė idėja – čiuožimas vandens slidėmis (lentomis, pripučiamais ratais), besilaikant už lyno, kuris specialių mechanizmų dėka judės virš vandens telkinio. Uab “purslai” kuriamas vandens sporto parkas – tai unikali galimybė patirti netikėtų įspūdžių, atrasti savyje naujų savybių. Aktyvus pramogavimas šiame parke leis išmėginti savo jėgas, skatinti nugalėti vidines baimes, ugdyti susikaupimą ir be abejo pasiduoti sportiniam azartui.

Paslaugos išskirtinumas glūdi tame, jog siūlome išbandyti naują, dar nepatirtą, ekstremalią pramogą lietuvoje. Taip pat aukštą aptarnavimo kokybę už ypatingai priimtiną kainą. Vandens sporto parkas yra aplinkai draugiškas būdas mėgautis slydimu vandens paviršiumi, nes šis būdas yra energetiškai efektyvus ir neišskiria į aplinką jokių žalingų atliekų. Palaikyti parką nereikia itin daug elektros. Remiantis užsienio parkų apskaičiavimais, vienai valandai suvartojama apie 10 kw elektros. Kadangi suvartojamas elektros kiekis nėra didelis, ateityje galima įrengti alternatyvios energijos šaltinius, kaip pavyzdžiui vėjo ar saulės jėgaines. Taip neigiamas poveikis aplinkai dar sumažėtų. Vandens sporto parko kabelių sistema užtikrina didelį deguonies tiekimą vandens telkiniui. Remiantis apskaičiavimais, spotininkų sukeltas intensyvus vandens judėjimas suteikia 5 tonas deguonies per metus, o tai sukuria puikias vandens sąlygas veistis žuvims ir kitai gyvūnijai. Taigi, vandens sporto parkas yra viena aplinkai draugiškiausių vandens sporto alternatyvų.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 176 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (4018 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erika
  • Vandens parkas marketingo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Vandens parkas marketingo planas. (2012 m. Balandžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/vandens-parkas-marketingo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 04:15
×