Vandens pavojai


Vandens pavojai. Jeigu esate įsitikinęs, kad mokate puikiai nardyti ir joks gylis jums nebaisus. Plaukimo patirties trūkumas ir pervertintos galimybės. Jei jūsų paklaustų ar mokate plaukti, tikriausiai atsakytumėte “Taip, žinoma”. Slidūs akmenys. Niekada negalite žinoti, kas jūsų laukia ant dugno. Nardymas. Nepaisant to, kad puikiai pažįstate savo maudynių vietą. Kojų mėšlungis. Kad ir kaip. Vandens augalai. Vandens augalai iš esmės nėra pavojingi, nes jie puikiai matomi. Nerekomenduojama plaukioti su. Peršalimas ir šalčio šokas. Maudymasis atviruose vandenyse visuomet smarkiai atvėsina kūną. Pagrindinės maudymosi taisyklės. Niekada neplaukite į ežerą audros metu ar naktį.

Nepaisant to, kad puikiai pažįstate savo maudynių vietą, kiekvieną kartą prieš nerdami įbriskite į vandenį ir įsitikinkite, kad ten nėra jokių kliūčių. Niekada negali žinoti, kas toje pačioje vietoje lankėsi prieš jus ir ką galėjo palikti vandenyje. Jei ketinate maudytis naujoje vietoje, nešokinėkite nuo tiltelio kol gerai neišnagrinėsite visos pakrantės.

Kad ir kaip pasitikite savo jėgomis, plaukti vienam toli nuo kranto niekuomet negalima, nes negalite žinoti, kada gali sutraukti paprasčiausias kojų mėšlungis. Jis gali pakirsti jūsų judėjimo galimybes nuo paprasčiausio šalčio ar tiesiog iš nuovargio. Jei jūsų raumenis sutraukė mėšlungis, apsiverskite ant nugaros ir bandykite irtis atgal į krantą.

Niekada neplaukite į ežerą audros metu ar naktį. Neplaukite vienas. Plaukiokite tik saugiose vietose. Maudantis negalima kramtyti gumos ar valgyti. Niekada neplaukite toliau negu yra plūdurai.

  • Sauga Skaidrės
  • MS PowerPoint 8429 KB
  • 2015 m.
  • 16 puslapių (495 žodžiai)
  • As
  • Vandens pavojai
    10 - 7 balsai (-ų)
Vandens pavojai. (2015 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/vandens-pavojai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 20:18
×