Vandens tiekimas ir nuotekų šalinimas (4)


Įvadas. Vandens kiekių skaičiavimas. Miesto ploto skaičiavimas. Gyventojų skaičiaus mieste radimas. Vidutinis vandens poreikis mieste per parą. Maksimalus vandens poreikis mieste per parą. Vidutinis vandens poreikis mieste per valandą. Maksimalus vandens poreikis mieste per valandą. Vandentiekio tinklo projektavimas. Vandens ruošimo įrenginių projektavimas. Oro poreikis vandens valymui. Kompresorius parinkimas. Aeratoriaus parinkimas. Filtro parinkimas. Orapūtės parinkimas. Nuotekų valymo įrenginiai. Nuotekų kiekių skaičiavimas. Nuotekų kiekio susimaišymas su atvirais telkiniais. Smėliagaudės projektavimas. Aerotanko projektavimas. Antrinio nusodintuvo projektavimas. Orapūtės projektavimas. Išvados.


Vandens tiekimas ir nuotekų šalinimas mieste yra vienas svarbiausių miesto prižiūrėjimo ir aprūpinimo būdų. Vanduo mieste yra imamas iš požemio vandens, kuris yra vandenvietėje apdorojamas ir tiekiamas miesto gyventojams. Nuotekos namų ūkyje, pramonės įmonėse, visuomeninių vartotojų panaudotas ir nebereikalingas vanduo, kuris turi būti įvertintas, išvalomas ir išleidžiamas į priimtuvą. Nuotekos yra surenkamos ir nuotakyno tinklais patenka į nuotekų valyklą, kur jos yra išvalomos.

Darbo tikslas ir uždaviniai: apskaičiuoti vandens kiekius, parinkti gręžinio siurblį, pateikti hidraulinius vamzdynų skaičiavimus, nubraižyti vandentiekio tinklus mieste, suprojektuoti vandens ruošimo įrenginius mieste, apskaičiuoti nuotekų kiekius mieste, atlikti nuotekų tinklo trasavimą, suprojektuoti nuotekų tinklo pagrindinį kolektorių, apskaičiuoti nuotekų išvalymo laipsnį ir suprojektuoti nuotekų valymo įrenginius. Suprojektuoti ir nubraižyti miesto vandentiekio ir buitinio nuotakyno tinklų planą, vandenvietės planą, vandens ruošimo įrenginių principinę schemą, buitinių nuotekų pagrindinio kolektoriaus profilį ir nuotekų valyklos technologinę schemą.

Mieste gyvena 68060 žmonės. Jame yra pramonės įmonė, mokykla ir darželis.

Nvv1 – 1 visuomeninio vartotojo gyventojų skaičius

  • Microsoft Word 1184 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 28 puslapiai (2622 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Vandens tiekimas ir nuotekų šalinimas (4)
    10 - 3 balsai (-ų)
Vandens tiekimas ir nuotekų šalinimas (4). (2017 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/vandens-tiekimas-ir-nuoteku-salinimas-4.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 01 d. 00:57
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo