Vandens transportu gabenamų krovinių pasaulio ir Europos statistika


Įvadas. Europos vandens transporto krovinių gabenimo statistika tūsktančiai tonų. Europos sąjungos vandens transporto krovinių svorių kitimas krizės metais. TEU standarto naudojimas vandens transporto srityje. Pasaulio vandens transporto TEU konteinerių transportavimo statistika. Pasaulio Top 20 importuotojų ir eksportuotojų TEU konteineriais. Europos sąjungos Top 20 importuotojų ir eksportuotojų TEU konteineriais. Pasaulio Top 5 importuotojų ir eksportuotojų TEU konteineriais. Pasaulio labiausiai apkrautų TEU konteineriais (importas+eksportas) uostų Top. Išvados. Literatūra.

Jau daugelį tūkstančių metų žmonės gabeno krovinius per vandenynus, iš vienos žemės į kitą. Tada karaliavo tokios didingos jūrų tautos kaip; finikiečiai, egiptiečiai, graikai, romėnai, portugalai, ispanai, britai ir kiti. Plaukiodami po jūras ieškodami naujų turtų, jie parsigabendavo namo maisto, brangenybių ir medžiagų, kurių niekas iki tol nebuvo akyse regėje.

Tačiau laivininkystė nebuvo lengvas pasivaikščiojimas. Pakrovimas ir iškrovimas, kiekvieno krovinio į statines, maišus ir medines dėžes nuo kranto į laivą, ir iš laivo į krantą, buvo begalo lėtas ir sudėtingas procesas. Toks masinis krovinių gabenimas buvo vienintelis būdas pergabenti krovinius iš vienos vietos į kitą iki 20ojo amžiaus antros pusės.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 147 KB
  • 2014 m.
  • 20 puslapių (1935 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jaunius
  • Vandens transportu gabenamų krovinių pasaulio ir Europos statistika
    10 - 6 balsai (-ų)
Vandens transportu gabenamų krovinių pasaulio ir Europos statistika. (2014 m. Gruodžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/vandens-transportu-gabenamu-kroviniu-pasaulio-ir-europos-statistika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 22:48
×