Vandentiekių sistemos


Vandentiekio vamzdžių parinkimas. Vandentiekio sistemos referatas. Vamzdžiai referatas. Sudaro nuolidi. Vandentiekio referatas. Biutiniu pastatu vandentiekio,nuotekyno projektavimas. Biutinio vandentiekio,nuotekyno projektavimas. Kaip prijungti vandentiekio vamzdi nuo namo prie vandentiekio sistemos. Urinalas. Kursinis vandentiekis.

Nuotekynas. Pastato nuotekyno sistemos. Pastato nuotakyno elementai. Praustuvai. Urinalas. Praktikos objektų charakteristika. Vamzdynų montavimas. Vandentiekis. Vamzdžių parinkimas. Smulkiau. Pastato nuotekyno sistemos surenka pastate vartotus vandenis, ir išleidžia į išorės nuotekynus. Pagal pastatų paskirį nuotekų sudėtį yra tokios sistemos:buitinė, kuri surenka nuotekas iš sanitarinių prietaisų; pramoninė, surenkati gamybines ir technologines nuotekas;lietaus, skirta lietaus ir ištirpusio sniego šalinti, nuo pastatų stogų, balkonų; mišrioji, kuri surenka, buities, pramonines ir lietaus nuotekas, jeigu visos sąlygos ledžia, jas kartu transportuoti. Gaminami įvairių formų. Pilno praustuvo komplektą sudaro: orpusas; u tvirtinimo kranšteinai, arba vtai. Sifonas arba išleidimo vamzdis su grotelėmis; maišytuvai;kai kurie praustuvai turi fojensinį pastovą koją. Tvirtinama prietaiso apačioje ir slepianti sifoną ir vamzdžius;kaikurios kitos nereikalingos detalės.

Pastato nuotekyno sistemos surenka pastate vartotus vandenis, ir išleidžia į išorės nuotekynus.

Nutekamuosius vandenys būtina uždaryti ( surinkti ) uždaraisiais savitakinais vamzdynais irengtais su .

Nuolidžiu vandens tekejimo pusen. Atskiri vandens ruožai turi tureti vienuoda nuolidi visame ilgije.

Vamzdynu sujungimus , posukius leidžiama buitinių, pramoninių pastato nuotekų sistemą sudaro: vandens priimtuvai, (sanitariniai prietaisai).

Vandens užtvaros (sifonai, Pertvaros); nuvedamosios linijos, tai vamzdynai, nuo prietaiso iki stovo.

Stovai jie surenka nuotekas iš skirtingų pastato aukštų, ir vėdina nuotakyną;išvadai surenkantys nuotekas iš kelių stovų ir nuvedantys į kiemo nuotekų šu gaminami įvairių formų. Tvirtinama prietaiso a sieniniai ir pristatomi jų viršuje palikta atšaka plovimo vandeniui tiekti. Tvirtinami suaugusiems 0,65 m. Aukštyje. 0,45 m. Aukštyje vaikams. Išvidaus tiekiamas šaltas vanduo 15mm arba mažesnio skersmens vamzdžiui ir prie kiekvieno ulinaro reikia primantuoti, sifoną su revizija. Pristatomi ulinarai statomi tik grupėmis vandens paleidimas rankinis, arba plastikiniai vamzdžiai įrodė, kad jie yra tinkami šildymo, vandentiekio, šaldymo ir suspausto oro sistemoms. Dėka milžiniško technologinio progreso susidarė daug galimybių pagerinti naudojamas medžiagas. Todėl, tapo galimas tolimesnis vamzdžių sistemų tobulinimas.

Becker plastics firma yra viena iš pirmųjų, kuri gali pasiūlyti visą eilę aukščiausios kokybės plastikinių vamzdžių, patetaikymas: vandentiekio, grindų, sienų ir radiatonamas yra murijamas iš gazosilikatiniu plytų. Iš lauko pusės pastatas apsildytas polistireniniu putplasciu.

Patato projektas atliktas pagal konstrukcine užduotį ir projektavimo techninę užduotį. Projektuojant vandentiekio ir nušylumos tiekimo tinklai klojami su 2-5 ‰ nuolydžiu. Vamzdynai virinami dujiniu budu. Virinant vamzdžius su išilginėmis siūlėmis,jos negali sutapti. Montuojant vamzdynus būtina išlaikyti techninius ir konstrukcinius atstumus. Vamzdynams dėl temperatūrinių deformacijų, tarp vamzdynų izoliuotų paviršių ir statybinių konstrukcijų arba kitų vamzdynų turi išlikti tapas ne mažiau kaip 30 mm.

  • Statyba Referatas
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2012 m.
  • 8 puslapiai (1432 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vandentiekių sistemos
    10 - 1 balsai (-ų)
Vandentiekių sistemos. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/vandentiekiu-sistemos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 23:45
×