Vandenynas referatas


Geografijos referatas. Gamtinė-geografinė ir ekonominė-teisinė vandenyno charakteristika. Įvadas. Indijos vandenyno akvatorijos trumpas gamtinis-geografinis apibūdinimas. Tiriamo pjūvio gamtinių (dugno) terpių analizė. Geografiniai elementai. Geomorfologinis dugno apibūdinimas. Tektoniniai (geologiniai) elementai. Krantų tipai. Sedimentacinės sąlygos ir dugno nuosėdų tipai. Klimatoveiksnių ir sezoninė oro cirkuliacijos analizė. Hidrologinė vandens storymės sezoninė kaita. Temperatūros pasiskirstymas. Vasario mėn. Rugpjūčio mėn. TS stoties vertikalaus pjūvio temperatūros analizė vasario ir rugpjūčio mėn. - Druskingumo kaita. Vasario mėn. Rugpjūčio mėn. TS stoties vertikalaus pjūvio druskingumo analizė vasario ir rugpjūčio mėn. Vandens storymės įvairovė. Paviršinių srovių ir giluminės cirkuliacijos apibūdinimas vasario mėn. Pavairšinių srovių ir giluminės cirkuliacijos apibūdinimas rugpjūčio mėn. Vandens masių ir jų struktūros apibūdinimas. Jūrų ir oro transportas, turizmas ir rekreacija. Biologiniai ir mineraliniai vandenyno ištekliai pjūvio aplinkoje. Išvados (gautų rezultatų apibendrinimas, referato reikšmė įtvirtinant įgytas žinias). Literatūra.


Šiame referate užfiksavau Indijos vandenyno dugno reljefo ir geografinius elementus esančius 60o r. ilgumoje (Irano pietiniai krantai – Antarktidos šiaurė).

Aprašant šį pjūvį sužinojau daug naujos ir naudingos informacijos apie Indijos vandenyną. Didelio darbo ir kruopštumo pareikalavo pjūvio hidrologija. Žiemos ir vasaros vandens savybių t.y. temperatūrų ir druskingumo apibūdinimas, gamtinių (dugno) terpių analizė, jų paplitimo sritys ir kaip tai veikia Indijos vandenyną.

Kad išsamiai parašyčiau referatą, rėmiausi knygomis, žemėlapiais, įvairia moksline literatūra bei Pasaulinio vandenyno atlasu. Juose buvo pakankamai informacijos, kuri padėjo darbą parašyti detaliau, moksliškiau.

  • Geografija Referatai
  • 2014 m.
  • Gintarė
  • 24 puslapiai (5365 žodžiai)
  • Universitetas
  • Geografijos referatai
  • Microsoft Word 48 KB
  • Vandenynas referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Vandenynas referatas. (2014 m. Balandžio 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/vandenynas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 06:07