Vanduo ir jo tarša


Projektas. Vanduo ir jo tarša. Vanduo. Vanduo yra mineralas, naudingoji iškasena ir dar visiškai neištirtas. Iškritę krituliai susigeria į žemę arba nuteka nuo jos paviršiaus. Vandens svarba žmogui. Žmogaus organizmui kasdien reikia 10 litrų vandens. Jį pasigamina pats, endogeniniu būdu. Suaugusio žmogaus organizme yra apie 68 proc. Vandens tarša. Štai taip yra valomi ižteršti vandenys, surenkama ištekėjusi nafta. Dažniausios vandens problemos. ir kaip jas išspręsti. Drumzlinas vanduo, mechaninės priemaišos. Sumontuoti mechaninio valymo filtrą. Kietas vanduo. Sumontuoti vandens nukalkinimo (minkštinimo filtrą). Vandens užterštumas nitratais. Naudoti membraninius filtrus. Bakteriologinis vandens užterštumas. Naudoti filtrą su ultravioletine lempa. Nors vandens mes.

Vanduo yra mineralas, naudingoji iškasena ir dar visiškai neištirtas. Vandenį sudaro vandenilis ir deguonis.

Žmogaus organizmui kasdien reikia 10 litrų vandens.

Jį pasigamina pats, endogeniniu būdu: 1,5 litro – su seilėmis 1,5 litro pagamina skrandžio sultys 0,7 litro – kasa 3 litrus – žarnynas 0,5 – tulžis.

Štai taip yra valomi ižteršti vandenys, surenkama ištekėjusi nafta...

Drumzlinas vanduo, mechaninės priemaišos. Sumontuoti mechaninio valymo filtrą.

  • MS PowerPoint 1984 KB
  • 2016 m.
  • 15 puslapių (209 žodžiai)
  • Edvinas
  • Vanduo ir jo tarša
    10 - 10 balsai (-ų)
Vanduo ir jo tarša. (2015 m. Vasario 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/vanduo-ir-jo-tarsa.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 15 d. 22:12
×