Vanduo ir žemės paviršius


Laikinas vandens srautas. Zemes pavirsius ir reljefas ppt. Žemės paviršius ir reljefas. Vanduo vandens apsauga skaidres. Vandens ir žemės paviršius. Vanduo žemėje skaidres. Žemė skaidrės. Zeme be vandens ppt. Vanduo is zemes. Požeminiai vandenys ppt.

Vanduo ir žemes paviršius. Požeminiai vandenys. Tekantis vanduo yra galingas gamtinis konvejeris, be paliovos iš žemynų šalinantis dūlėjimo produktų perteklių. Laikinų vandens srautų suformuotas reljefas. Pastovių vandens srautų suformuotas reljefas ventos upė. Lietuvoje esantis karstinis reiškinys. Apibendrinimas. Žodynas.

1.tekančio vandens poveikis reljefui pasireiškia erozijos (ardomosios veiklos ,irimo produktų pernešimo) bei akumuliacijos procesais , kurie suformuoja erozinį ir akumuliacinį reljefą .

2.svarbiausias laikinų vandens srautų kuriamo reljefo formos yra griovos ir jų žiotys susidarę išnašų kūgiai , būdingiausi kalvoto reljefo teritorijose , sudarytoms iš birių uolienų.

3.Ryškiausia pastovių vandens srautų kuriamas reljefo formos yra sudėtingos struktūros upių slėniai ,susidarę dėl vandens sukeliamos gilinamosios bei šonines erozijos

  • MS PowerPoint 845 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai
  • Deivydas
  • Vanduo ir žemės paviršius
    10 - 3 balsai (-ų)
Vanduo ir žemės paviršius . (2012 m. Spalio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/vanduo-ir-zemes-pavirsius.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 05:11
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo