Vankelio variklis


Vankelio variklis. Įvadas Feliksas Vankelis Rotorinis variklis „Mazda“ Automobiliai. Įvadas. Rotorinis variklis, kitaip žinomas Vankelio variklio pavadinimu. Felikso Vankelio biografija Feliksas Vankelis (Felix Wankel) ─ vokiečių kilmės inžinierius. Felix Wankel. Įdėja sukurti naujo tipo benzininį vidaus degimo variklį Feliksui Vankeliui kilo. Metais Felikas Vankelis įkūrė nedidelę laboratoriją. Techninės problemos dėl tepimo sistemos bei sandarumo įgauna formą. Metais Vankelis. Metais Vankelis baigė pirmąjį savo rotorinio variklio stūmoklio dizainą. Pirmasis besisukantis variklis su kuriuo buvo atlikta serija bandymų. Rotorinio varikio taktai. Rotorinio variklio veikimo principas. Metų pabaigoje. Pirmoji buvo "Mazda", Japonijos automobilių gamintoja. Metais prasidėjo rotorinio variklio bandymai transporto priemonėse. Metais gegužę „Mazda“ išleido pirmąjį pasaulyje automobilį „Cosmo Sport“. Mazda Cosmo Sport. Tuo tarpu, Vankelis tęsė savo darbą su rotoriniu varikliu. Metais, Vankelis pardavė savo tyrimų institutą Daimleriui Benzui (Daimler BenzFeliksas Vankelis savo kūrinį užpatentavo labai vėlai tik 1987 metais. Automobiliai su įmontuotais rotoriniais varikliais. (audi) nsu ro. „Mazda“ RX. Buvo gaminama 1978–2002 metais. Chevrolet Aerovette XP. Buvo gaminama 2003–2012 metais. Išvada. Viena pirmųjų kompanijų, kuri pradėjo gaminti mašinas su rotoriniais varikliais buvo Mazda. Idomu. Dėl rotorinio variklio lengvumo. Šaltiniai.

Įvadas Feliksas Vankelis Rotorinis variklis „Mazda“ Automobiliai su įmontuotais rotorinais varikliais Išvada Įdomu Šaltiniai.

Felikso Vankelio biografija Feliksas Vankelis (Felix Wankel) ─ vokiečių kilmės inžinierius. Išrado rotorinį variklį. Gimęs 1902 metų spalio 13 dieną, Lahr mieste, Vokietijoje.

1924 metais Felikas Vankelis įkūrė nedidelę laboratoriją, kurioje jis pradėjo mokslinius tyrimus ir savo svajonių variklio plėtrą. Vankelio variklis vienu metu sugebėjo atlikti įsiurbimo, suspaudimo, degimo bei išmetimo taktus, vieno rotoriaus (stūmoklio) apsisukimo metu.

1951 metais Vankelis pasirašė sutartį su Vokietijos aeronautikos tyrimų įstaiga ir pirmaujančia to meto Vokietijos motociklų kompanija, NSU Motorenwerk AG.

1954 metais Vankelis baigė pirmąjį savo rotorinio variklio stūmoklio dizainą. 1957 metais buvo išbandyta pirmoji jo sukurta rotorinio variklio detalė.

Pirmasis besisukantis variklis su kuriuo buvo atlikta serija bandymų.

1959 metų pabaigoje NSU (Motorenwerk AG.) oficialiai paskelbė rotorinio variklio užbaigimą. Apie 100 kompanijų tuo metu puolė siūlyti parnerystę, kad galėtų gauti variklį savo produktams.

Pirmoji buvo "Mazda", Japonijos automobilių gamintoja, kuri pasirašė oficialią sutartį su NSU 1961 metais liepos mėnesį gavusi patvirtinimą iš Japonijos vyriausybės.

  • Istorija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1205 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 29 puslapiai (519 žodžiai)
  • Kolegija
  • Deividas
  • Vankelio variklis
    10 - 2 balsai (-ų)
Vankelio variklis. (2015 m. Birželio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/vankelio-variklis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 19:44
×