Vardai ir jų reikšmės


Indiski vardai. Tailandietiski vardai. Japoniski vardai ir ju reiksmes. Vietnamietiški vardai. Referatas vardai. Japoniski vardai. Darbu pavadinimai ir ju reiksmes. Kaukazietiski vardai. Amerikos ciabuviu vardai su reiksmemis. Rašiniai apie vardus ir jų reikšmę.

Afroamerikietiški vardai. Afrikietiški vardai. Japoniški vardai. Kiniečių vardai. Indiški vardai. Indonezietiški vardai. Vietnamietiški vardai. Tailandietiški vardai. Amerikos čiabuvių vardai. Lotyniški vardai/pietų amerikos. Kaukazietiški/baltaodžių vardai.

Sasha (trumpinys vardo - Aleksandra/s), Natasha, Sergey (taip rašomi rusų vardai angliškai) ir kiti panašūs vardai, kurie galima sakyti buvo Rusijos tapatybės dalis, dabar gan palčiai naudojami vakarų šalyse (Anglijoje ir Amerikoje tai tikrai).Priežasčių gali būti įvairių. Pirmiausiai tai, jog rusiškos kultūros atstovai apsigyvenę vakaruose toliau tęsia tradiciją savo vaikams duoti tautinius vardus. Tai gali būti taikoma kelių kartų atstovams.Tačiau yra gėdinga, mano nuomone, jog tokia vertybė yra nusavinama. Pasiteisinimas - gražus vardas, kažkur girdėjau ir daviau savo vaikui.Tokiu atveju kyla tik viena asociacija - globalizacija, arba tarptautiniai vardai, kurie atėję jau nuo biblijinių laikų, tačiau ten Natasha ir Sergey nedominuoja.Kas pirmiau? Duodamas vardas, su kuriuo gimsta asmenybė, ar asmenybė, kuri yra gimusi tam tikram vardui?Gal jūsų mama skaitė knygą, o gal paprasčiausiai laikraštį, ir patiko jūsų vardo skambesys, ir tokį vardą jūs šiandien nešiojate.Mano vardas yra biblijinis, kuris hebrajų kalboje reiškia "uolą", tą reikšmę sustiprina pats biblijos mokymas, kuris paverčia Jėzaus įvardijamą uolą, kaip pagrindą jo "bažnyčiai". Sakyčiau, tai šiek tiek atspindi mano asmenybę, ir galbūt aš tiesiog turiu užaugti tam vardui. O gal tėvai nuo gimimo matė, kad išreiškiu tam tikras savybes, dėl kurių buvo duotas būtent šis vardas. Pasaulio kultūrose tradicinių vardų davimo struktūros yra skirtingos; priklausomai nuo gimimo eiliškumo vaikams suteikiami vardai, kai kada turi apsisukti visas ciklas, kad vaikui būtų galima suteikti tam tikrą vardą, ir galiausiai grįžti prie vardų, kuriuos jų civilizacija kažkada vartojo.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2016 m.
  • 4 puslapiai (1398 žodžiai)
  • Mokykla
  • Enio
  • Vardai ir jų reikšmės
    10 - 2 balsai (-ų)
Vardai ir jų reikšmės. (2013 m. Kovo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/vardai-ir-ju-reiksmes.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 20:24
×