Varikliai ir aplinkos tarša


Varikliu tarsa. Lijalinių vandenų surinkimas. Žemės tarša. Patikrinamąją skaičiavimą. Separatoriaus skaičiavimas. Laivo nafta užterštų vandenų surinkimo sistema. Kas tai yra: lijalinių vandenų surinkimas. Oro tarsos skaiciavimas. Šiluminių varikliu tarša ir apsauga gamtai. Naftos slamo apskaiciavimas.

Aplinkos apsauga. Eigos variklių užbortinis aušinantis vanduo. Užbortinis aušinantis vanduo išoriniame aušinimo kontūre chemiškai lieka nepakitęs. Jeigu sistema yra tvarkinga, tai išleidžiamas iš išorinio aušinimo kontūro vanduo skiriasi tik savo temperatūra. Mašinų skyriaus nafta užterštų lijalinių vandenų surinkimo cisternos tūrio patikrinamasis skaičiavimas. Kuro cisternų nuosėdų , bei nuo kuro, tepalo ir lijalinių vandenų susidarančio šlamo iš separatorių surinkimo cisternos tūrio patikrinamasis skaičiavimas. Buitinės atliekos. Atidirbusio tepalo surinkimo cisternos tūrio patikrinamasis skaičiavimas. Atmosferos oro taršos įvertinimas. Išvada.

Užbortinis aušinantis vanduo išoriniame aušinimo kontūre chemiškai lieka nepakitęs. Vidutinis temperatūros padidėjimas yra apie 10° c. Užbortinis aušinantis vanduo užsiteršti gali tik nuo siurblio, kai jis yra nesandarus, bet šio vandens taršos kiekiai labai maži, todėl aplinkos tarša užbortiniu aušinančiu vandeniu gali turėti tik avarinę kilmę, arba dėl susidėvėjusios sistemos.

Mašinų skyriaus nafta užterštų lijalinių vandenų surinkimo cisternos tūrio (įskaitant, kad laive yra lijalinių vandenų separatorius) patikrinamasis skaičiavimas atliktas pagal rusijos jūrų registro.

Kuro cisternų nuosėdų, bei nuo kuro, tepalo ir lijalinių vandenų susidarančio šlamo iš separatorių surinkimo cisternos tūrio patikrinamasis skaičiavimas atliktas pagal rusijos jūrų registro reikalavimus [23]. Atidirbusio tepalo surinkimo cisternos tūrio patikrinamasis skaičiavimas atliktas pagal rusiatmosferos oro taršos įvertinimas atliktas pagal [24] metodinius nurodymco,voc ir pm buvo apskaičiuotos pagal metodikas [21]; mašinų skyriaus nafta užterštų lijalinių vandenų surinkimo cisternos tūris, kuro ir tepalo nutekėjimų surinkimo cisternos tūrio bei atidirbusio tepalo surinkimo cisternos tūrio patikrinamųjų skaičiavimų rezultatai atitinka rusijos jūrų registro reikalavimams.

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2011 m.
  • 3 puslapiai (544 žodžiai)
  • Universitetas
  • Astra
  • Varikliai ir aplinkos tarša
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Varikliai ir aplinkos tarša. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/varikliai-ir-aplinkos-tarsa.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 17:33
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo