Variklio turbo sistema


Apžvalga, kaip kiekviena variklio turbo sistema veikia. Sudėtiniai Kompresoriai. Nuosekliųjų Turbinos Sudėtiniai Kompresoriai. Paraleliniai Kompresoriai. Kombinuotieji Kompresoriai. Paraleliniai Nuoseklieji Kompresoriai. Išvados. Šaltiniai.


Tai bus pagrindinė idėja, kaip 13B-rew twin turbo dirba. Kaip vairuotojas pradeda nuo žemų apsukų visi išmetamųjų dujų srautai į pirminį turbokompresorių. Kaip rpm padidėja ir padidinti pradeda pasiekia iš anksto nustatytą lygį, išmetamąsias dujas nukreipiamas per mažą vožtuvo tiekėjų antrinio turbo. Šis vožtuvas reguliuoja padidinti tuo pačiu metu sudarant dujas iš išmetimo kolektoriaus maitinti antrinę turbo.

Nes antrinė turbo sukasi iki, ant kompresoriaus pusėje vožtuvas užkirstų kelią jo didelio slėgio oro patekti į variklį. Vietoj kito Y vamzdžio vožtuvas nukreipia tą suspaustą orą atgal į įsiurbimą kol antrinė Turbo yra visiškai pasiruošus. Kai atėjo laikas abu turbo paleisti kartu, dar vienas vožtuvas atsidaro prieš antrinio Turbo išmetimo būsto siekiant išmaitinti jį kiek išmetamųjų dujų, kaip įmanoma. Suspaustas oras iš antrinės turbo kompresoriaus išėjime yra tada leidžiamas tekėti į variklį. Galiausiai išmetamųjų dujų sklendė tampa vienintelė galimybė kontroliuoti padidinti nukreipiant išmetamųjų dujų srovę pirminės turbo ir iš į šliuzą. Pagrindinis operacija antrinio turbo kontroliuoja dvi vožtuvų prieš srovę nuo išmetimo pusėje, prieš turbinos įleidimo angą. "

Čia yra pagrindinė idėja, kaip 2JZ twin turbo dirbti pradeda nuo žemų apsukų. Iš pradžių tik 1 ​​Turbo yra aktyvi. 2 Turbo lieka neaktyvus visiškai užspringti nuo išmetamųjų dujų srauto su dviem vožtuvais pasroviui nuo Nr 2 Turbo. Skirtingai 13B, ant 2JZ-GTE nėra vožtuvai upsteam iš 2 Turbo blokuoti išmetimo patekti į turbinos korpusas. Kaip rpm padidėja ir padidinti pradeda pasiekia iš anksto nustatytą lygį, mažas išmetamųjų dujų sklendė dydžio koridorius atveria pasroviui nuo 2 turbinos korpusas. Šis vožtuvas kontrolės padidinti, nes išmetamųjų dujų sklendė vis dar uždarytas. Kai išmetamųjų dabar gali tekėti iš 2 turbo ir turbo pradės suktis iki. Kaip 2 Turbo sukasi aukštyn, ant kompresoriaus pusėje vožtuvas apsaugo savo suslėgtas oras nepatektų į variklį. Tuo iš anksto nustatytą laiką, antrasis ir didesnį vožtuvas pasroviui nuo 2 turbinos būsto atveria, kad būtų galima visiškai išmetamųjų dujų srautą, iš turbinos korpuse. Antrinė Turbo ateina internete visiškai, o suslėgtas oras iš 2 turbo tada patekti į variklį.

  • Mechanika Referatas
  • Microsoft Word 496 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2167 žodžiai)
  • Kolegija
  • Deividas
  • Variklio turbo sistema
    10 - 3 balsai (-ų)
Variklio turbo sistema . (2017 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/variklio-turbo-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 15:43
×