Varškės sūrių importas į Turkiją


Varškės sūrių importas į Turkiją.

2013 m. duomenimis Turkijos ekonomika atsigavo po 2000-2001 metais kilusios krizės ir šiandien yra sparčiausiai auganti ekonomika. Šalies ekonomika 2010 metais augo 9 proc., o 2011 m. siekė 8,5 proc. Anot Turkijos ekonominės politikos tyrimų instituto ekonomisto Ozano Acaro, vidaus vartojimo augimą lėmė investicijų antplūdis iš Europos. Esant silpnoms Europos ekonomikoms Turkija buvo vertinama kaip daug žadanti rinka ir dabar Turkija yra saugi, sparčiai auganti ir daug žadanti rinka.

Aš nutariau eksportuoti į Turkiją džiovintus įvairaus skonio varškės sūrius. Tai galėtų būti su kmynais, tiek su česnakais ir įvairiausiais prieskoniais. Kiek teko domėtis patys turkai mėgsta pusryčiams valgyt pieno produktus. Jie neįsivaizduoja savo dienos be sūrių. Šioje valstybėje nerasim pirkti džiovintų varškės sūrių tokiose kaip pas mus Lietuvoje prekybos centruose Maxima, Rimi, Iki. Turkijoje tokių sūrių gali rasti tik specifiniose tam skirtose parduotuvėlese. Aš manau, kad tiekti varškės sūrius į Turkiją, į didžiuosius prekybos centrus būtų paklausu.

Aišku reikia atsižvelgti ir į konkurenciją, vartotojų lūkesčius, tobulėjančias rinkas bei technologines pažangas, kur mane kaip įmonės vadovę tikrai priverstų susimąstyti. Mano manymu, kiekvienas vadovas privalo ieškoti būdų kaip neatsilikti, kaip aplenkti konkurentus ir būti pranašesniems už kitus.

  • Ekonomika Analizė
  • Microsoft Word 19 KB
  • 2015 m.
  • 4 puslapiai (904 žodžiai)
  • Universitetas
  • Giedre
  • Varškės sūrių importas į Turkiją
    10 - 5 balsai (-ų)
Varškės sūrių importas į Turkiją. (2015 m. Balandžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/varskes-suriu-importas-i-turkija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 18:23
×