Vartojimas Kai mažiau yra daugiau


Kai „Mažiau yra daugiau“, arba ar moku branginti Kūriniją? Įvadas. Posakis „Mažiau yra daugiau“ skamba išties teisingai. Mes taip dažnai įdedame daugybę jėgų ir laiko. 80/20 taisyklė. Smalsusis V. Paretas, nagrinėdamas savo gimtosios Italijos ekonomiką. Daugiau nei 80 % pajamų verslo sektorius gauna iš maždaug 20 % klientų. Kaip jau spėjote suprasti, ši taisyklė iš pirmo žvilgsnio prieštarauja loginiams principams. Išsilaisvinimo iš besaikio vartojimo patarimai. Dėl besaikio vartojimo norisi vis didesnių namų. Laikas šiek tiek. Apsvarstykite šį dešimties praktiškų, išsilaisvinimo iš besaikio vartojimo patarimų sąrašą 1 Mažiau skolų. Mažiau rūpinimosi. Mažiau noro. Mažesnis poveikis. Mažiau poreikio neatsilikti nuo besikeičiančių madų. Mažiau spaudimo padaryti įspūdį materialiu turtu. Daugiau dosnumo.  Perdėto vartotojiškumo atsisakymas visada išlaisvina energiją. Daugiau džiaugsmo.  Daugelis žmonių tiki, kad radus (ar pasiekus) pasitenkinimą gyvenimu. Geresnis gebėjimas atsispirti manipuliacijoms. Geresnis suvokimas, kad pasaulis – ne tik materialus. Išsilaisvinimas iš besaikio vartojimo – nelengva kova. Dėkojame už dėmesį!


Daugiau nei 80 % pajamų verslo sektorius gauna iš maždaug 20 % klientų. Daugumą užsakymų restoranuose sudaro mažoji dalis (20 %) valgiaraštyje pateiktų patiekalų. Vos 20 % turimų rūbų mes dėvime didžiąją laiko dalį (80 %). Daugiausia pasitenkinimo ir džiaugsmo (80 %) gyvenime patiriame per mažąją laiko dalį (20 %). Didžiausią pasitenkinimą santykiais patiriame bendraudami vos su 20 % draugų ir artimųjų. Ir, svarbiausia, net 80 % mūsų veiklos rezultatų gaunami iš darbo, kuriame skiriame 20%  laiko (kitaip tariant, didžiąją laiko dalį dirbame neproduktyviai).

  • Tikyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 1270 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (1082 žodžiai)
  • Tomas
  • Vartojimas Kai mažiau yra daugiau
    10 - 10 balsai (-ų)
Vartojimas Kai mažiau yra daugiau. (2016 m. Balandžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/vartojimas-kai-maziau-yra-daugiau.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 04:30
×