Vartotojo elgsena turizmo referatas


Apie kelionę. Vartotojo elgsena įtakojantys veiksniai. Išoriniai veiksniai. Vidiniai veiksniai. Vartotojo pirkimo sprendimo priėmimo procesas. Sprendimo pirkti priėmimo procesas. Vartotojo įsitraukimo lygis.


Mano pasirinkta kelionė – pažintinė kelionė autobusu į Norvegiją. Tai aštuonių dienų kelionė. Dabartinė kaina su 15% nuolaida – 480 eur. Kelionė organizuojama – birželio 19 - 27 dienomis. Kelionė yra per Latviją ir Estiją. Trumpas sustojimas Estijoje, apžvalginė kelionė po senamiestį. Vakare išplaukimas kruiziniu laivu į Stokholmą. Naktis kruiziniame laive. Ryte atvykimas į Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po Švedijos sostinę. Tos pačios dienos vakare atvykimas į didžiausią Norvegijos miestą – Oslą. Naktis viešbutyje. Ryte po pusryčių pažintis su Norvegijos sostine Oslu. Dar kitaip vadinamu vikingų miestu. Aplankoma Akershus tvirtovė, judriausia Karlo Johano pėsčiųjų gatvė, parlamento rūmai, miesto rotušė taip pat Vigelando skulptūrų parkas, kuriame yra 212 skulptūrų vaizduojančių gyvenimo ciklą. Išvykimas iš Oslo. Nakvynė viešbutyje. Papusryčiavus kelionė į Trolandiją – paslaptingą trolių kraštą. Atvykimas į vadinamus Trolių namus – Trolstigeną. Kylimas garsiuoju troliu keliu – serpentinu. Vaizdingu keliu kelionė tęsis link gražiausio Norvegijos Gairangerio fiordo. Toliau vykstama prie Briksdalo ledyno. Pasivaikščiojimas pėsčiomis kalnų vietovėje. Kitą dieną plaukimas laivu vienu gražiausiu Norvegijoje Sognės fiordu bei atvykimas į Bergeno miestą. Kėlimasis funikulieriumi į Floeno kalno panoraminę aikštelę, nuo kurio atsiveria miesto panorama. Paskutinę dieną Norvegijoje sugrįžtama į Oslą.

Vidiniai vartotojo elgsenos veiksniai yra susiję su vartotojo asmenybe. Prie vidinių veiksnių įtakojančių vartotojo elgsena yra priskiriamas motyvas. Pagrindinis motyvas skatinantis pasirinkti pažintinę kelionę autobusu į Norvegiją – papildyti savo turimą kelionės bagažą bei atrasti nepakartojamo grožio gamtos kampelius, kurie leistų užsimiršti bei suteiktų įkvėpimo.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1429 žodžiai)
  • Mokykla
  • Avile
  • Vartotojo elgsena turizmo referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Vartotojo elgsena turizmo referatas. (2017 m. Gegužės 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/vartotojo-elgsena-turizmo-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 24 d. 20:16
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo