Vartotojų apsauga ir vartotojų teisės


Įvadas. Vartotojų teisės. Vartotojų teisių apsauga. Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba. Valstybinė ne maisto produktų inspekcija prie Lietuvos respublikos ūkio ministerijos. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Europos vartotojų centras. Vartotojų apsauga Europos sąjungoje. Išvados.

Taigi, šios teisės svarbios visai Lietuvos visuomenei, kadangi visi nuolatos įsigyja tam tikrą prekę ar paslaugą. Lietuvoje veikia Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, kurį yra atsakinga už tai, kad kiekvienas vartotojas, kur jis begyventų - kaime ar mieste - žinotų, kad ši tarnyba padės išspręsti jam, kaip vartotojui, iškilusias problemas. Taip pat Lietuvoje veikia daug kitų institucijų, kurios padės spręsti iškylusias vartotojų problemas.

Darbo tikslas – išnagrinėti Lietuvoje vyraujančias vartotojų teisių apsaugos institucijas, jų veiklą ir jų naudą teikiamą LR piliečiams.

Darbo uždaviniai:

Išnagrinėti vartotojų teises;

Išanalizuoti vartotojų teisių apsaugą ginančias institucijas;

Susipažinti su įstatymais ginančiais vartotojų teises;

Išnagrinėti kaip Lietuvoje galima pateiktį skundą;

Pateikti išvadas ir siūlymus.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 32 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (2972 žodžiai)
  • Akvilina
  • Vartotojų apsauga ir vartotojų teisės
    10 - 4 balsai (-ų)
Vartotojų apsauga ir vartotojų teisės. (2014 m. Birželio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/vartotoju-apsauga-ir-vartotoju-teises.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 03:42
×