Vartotojų visuomenė skaidrės


Vartojimas. Kas Tai – Vartotojų visuomenė? Tai tokia visuomenė, kurios nariai turi tenkinti jos keliamas sąlygas Propaguoti vartotojišką elgesį. Vartotojų Visuomenė – pertekliaus visuomenė? Vartotojiška visuomenė pasižymi itin greitais gamybos tempais bei sparčia vartojamų produktų kaita. Pagrindinės problemos susijusios su vartotojiška visuomenę. Žmogaus troškimų nepatenkinimas Apgaulės ekonomika Geresnio gyvenimo siekimas Poreikio pavertimas manija. Apgaulės ekonomika. Farmacijos kompanijoms naudinga. Medikams naudinga, kad mes kaip galima daugiau sirgtume ir kaip galima ilgiau nepasveiktume. Maisto produktų gamintojams. Prekių ir paslaugų gamintojams ir tiekėjams naudinga. Žmogaus troškimų nepatenkinimas. Žmonės visuomet norėjo būti apsupti prabangos. Daiktai mums tapo pačia svarbiausia vertybe. Įdomu. Pirk vartok ir pirk. Slapta planingo prekių senėjimo istorija. Kaip išspręsti Vartojimo problemą? Dalyvavimas visuomeninėje veikloje Pirkti tik tiek kiek reikia suvartojimui Rūšiuoti Neteršti gamtos. Literatūra.

2010 m. pagaminta: 488 mln. išmaniųjų telefonų; 415 mln. kompiuterių.

2011 m. pagaminta: 491,4 mln. Išmaniųjų telefonų; 417 mln. kompiuterių.

Žmonės visuomet norėjo būti apsupti prabangos, gražių ir naujų daiktų, tačiau būtent per pastaruosius keliasdešimt metų vartotojiškumas įgijo naują formą ir padarinius: Ekonominės krizės; Globalinis atšilimas; Dažnėjanti depresija; Savižudybės.

  • Geografija Skaidrės
  • MS PowerPoint 38281 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (407 žodžiai)
  • Kęstas
  • Vartotojų visuomenė skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Vartotojų visuomenė skaidrės. (2015 m. Lapkričio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/vartotoju-visuomene-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 11:18
×