Vdv dujų paskirstymo mechanizmas, defektai, jų atsiradimo priežastys, remonto ypatumai


Duju skirstymo mechanizmas. Duju skirstymo mechanizmo sandara. Duju skirstymo mechanizmo gedimai. Duju skirstymo mechanizmo pavaros. Variklio duju skirstymo mechanizmas. Duju skirstymo mechanizmai. Duju skirstymo velenelis. Dujų skirstymo mechanizmas referatas. Duju skirstimo mechanizmas. Duju skirstymo mechanizmo paskirtis.

Vdv dujų paskirstymo mechanizmas, defektai, jų atsiradimo priežastys, remonto ypatumai. Įvadas. Dujų paskirstymo mechanizmas. Dujų paskirstymo mechanizmo defektai, jų priežastys remonto ypatumai. Paskirstymo veleno charakteringi defektai. Тipiniai darbai, kad pašalinti trūkumus. Guolių tаrpеlių atstatymas. Remonto veleno darbo procesas. Paskirstymo velenas. Paskirstymo veleno guoliai. Kumšteliai ir kumštelių poveržlės. Dantračiai ir žvaigždutės. Štangutės. Vožtuvų svirtelės. Kreipiančiosios įvorės ir vožtuvų spyruoklės. Vožtuvų lizdų remontas. Vožtuvų remontas. Išvados. Panaudota literatūra.

Pagrindinis šios temos tikslas yra išnagrinėti dvd dujų paskirstymo mechanizmo sandaras defektus, defektū atsiradimo priežastis, remonto ypatumus.

Visuomet reikia atsižvelgti į tai jog kiekviena konstrukcija turi savitų ypatumų į kuriuos reiktu atkreipi demesį, kokie trūkumai, kokie privalumai, nes negalima teigti jog viena ar kita dujų paskirstymo mechanizmo konstrukcija yra bloga, gal ji kiek prastenė, bet pigesnė arba priešingai. Taipogi reikia atkreipti dėmesį ir į tai, kaip kokie remonto būdai gali būti taikvidaus degimo variklių (toliau vdv) dujų paskirstymo mechanizmas reikalingas tam, kad vyktų darbo procesas, atitinkamu momentu būtu užpildytas cilindras šviežiu oru, o atidirbusios dujos būtų pašalintos.

4t vdv dujų paskirstymas vykdomas vožtuviniu mechanizmu, kuris veikia is2t vdv su tiesioginiu praputimu dujų paskirstymas atliekamas išmetimo vožtuvu, o be tiesioginio praputimo vožtuvo, dujų paskirstym. Vidurinis paskirstymo veleno išdėstymas, kai velenas randasi vidurinėje variklio dalyje. (4pav a) .

Cilindriniai ir ševroniniai dantračiai. Reversuojamiems vdv dantračiai turi būti cilindre, kad būtu galima paskirstymo veleną pastumti ašine krpaskirstymo veleno dėka, atitinkamu laiku atidaromi ir uždaromi vožtuvai, įpurškiamas kuras, atliekamas tepimas lubrikatoriais pavaros pagalbant paskirstymo veleno kiekvienam cilindrui yra išmetimo, įsiurbimo, aukšto slėgio kuro vožtuvo atidarymo laikotarpis priklauso nuo kumštelio profilio ir ąv pasisukimo kampo. Kumštelio paviršius turi būti bå aštrių kampų. Kumštel. Paskirstymo veleno charakteringi defektai yra veleno kaklålių ir kumštålių išdilimas. Jeigu pakis kumštålių profilis tai prives prie blogo dujų paskirstymo ir sublogės vožtuvų judejimo dinamika.

Ņipiniai darbai, kad pašalinti trūkumus: reikia pakeisti arba atnaujanti kumštelius (jeigu jie yra nuimami pagal konstrukcija), kaklålių šlifavimas ir veleno taisymas.

Paskirstymo velenai brokuojami jeigu yra nesvarbu kīkio didumo ir padėties iškilimai, vaivorykštės spalvos, kurie priveda prie blogo mådžiągų atsparumo.

Jeigu ant vidutiļio greitaeigišumo vdv ir lėtaeigio vdv kumštålių išsidėvejimas daugiau negu leidžiama norma, jie keičiami. Pakeitimas pravedamas atsižvelgiant į kumštålių tvirtinimo tipą. Źąklålių darbinių šąviršių įbrėžimus ir išsidėvėjimo netolygumus galima pašalinti šlifavimo ir pratekinimo būdu.

Guolių tąrpålių atstatymas atliekamas indėklu perlydimo būdu, ī greitaeigiams vdv kaklelių chromavimo būdu, jeigu išsidėvėjimas nå daugiau 0,15-0,20mm.

  • Microsoft Word 15472 KB
  • 2010 m.
  • 15 puslapių (2456 žodžiai)
  • Kolegija
  • Saulius
  • Vdv dujų paskirstymo mechanizmas, defektai, jų atsiradimo priežastys, remonto ypatumai
    10 - 1 balsai (-ų)
Vdv dujų paskirstymo mechanizmas, defektai, jų atsiradimo priežastys, remonto ypatumai. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/vdv-duju-paskirstymo-mechanizmas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 27 d. 03:29
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo