VDV purkštuvai


Praktinis darbas Nr. VDV Purkštuvo konstrukcija. Purkštuvas galvutėje tvirtinasi dviejų skylių flanše dėka, o sandarinamas raudonvario tarpinės pagalba.

Tai yra uždaro tipo purkštuvas su mechaniniu uždarymu. Šio purkštuvo purkštukas yra sudėtinis, adatos antgalis yra kūginės formos. Adatos pakilimas ribojamas korpusu.

Purkštukas turi dvylika kiaurymių kurių išpurškimo kampas yra 146(.

Įpurškimo slėgis yra reguliuojamas spyruokles suveržimo jėgą. Kai kuro slėgis į adatos kūginį paviršių viršija spyruoklės spaudimą į adatą, tai adata pakyla, atidaro įpurškimo kanalą ir tuomet kuras yra įpurškiamas į degimo kamerą. Kuro įpurškimo spaudimas yra reguliuojamas ant specialaus stendo, kuri sudaro sekantys elementai: rankinis ASKS, kuro vamzdelis, monomeras, kuro bakelis, reguliuojamas purkštuvas ir gaubtas.

Šis purkštuvas yra aušinamas todėl jo korpuse yra vienas kanalas kuro padavimui į purkštuką, vienas kanalas kuro likučių nuvedimui ir du kanalai aušinimui. Kuro likučių nuvedimo kanalas turi rutulinį vožtuvą, purkštuvo nuorinimui. Purkštuko kreipiamoji turi taip pat šios keturis kanalus, ir dar vieną kiaurymę į kurią statosi koksas, kurio dėka korpuso ir kreipiamosios kanalai suderinami.

  • Microsoft Word 150 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (333 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kazkodel123
  • VDV purkštuvai
    10 - 8 balsai (-ų)
VDV purkštuvai. (2015 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/vdv-purkstuvai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 15:18
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo