VDV stūmokliai


Tronkinis variklis. Tronkinis. Tronkiniai varikliai. Referatas apie stūmoklį. Stumokliai referatas. Stumoklio sandara. Stūmoklio koto galvutė. Stumoklio defektai. Tronkiniai stumokliai. Vdv kas yra galvuteje.

Vdv stūmokliai. Vizualiai apžiūriu stūmoklį ir nustatau įtrūkimų ir kitų defektų buvimą ant paviršiaus. Mikrometro pagalba apmatuoju cilindrą dvejose padėtyse (pagal ašį ir pagal sukimą). Apmatavimus atlieku dvejose statmenose plokštumose, 4 plokštumose pagal aukštį. Gautus duomenis surašau į lentelę. Išvada. Vdv žiedai. Stūmokliniai pirštai.

Kryžgalvinių vdv stūmokliai turi šias savybes: šiuose stūmokliuose normaliai veikianti jėga nefigūruoja, o tai leidžia stūmokliams (2vdv ir 4vdv) su tiesiasroviu praputimo vožtuvu gaminti žymiai trumpesnį. Su kontūriniu praputimu, jeigu reikalingas langų perdengimas (uždarymas) stūmoklis gaminamas ilgesnis, o kreipiamosios stūmoklio dalies svoris nedidelis. Kryžgalvinių vdv stūmoklio galvutės gaminamos iš karščiui atsparaus molibdeninio plieno, o kreipiamoji dalis iš ketaus, kadangi galvutė priima didelius mechaninius įtempimus ir temperatūrinius svyravimus. Stūmoklio galvutės viduje gali būti statomos pastiprinimo atramos.

Kotas prie galvutės pritvirtintas flančo pagalba, smeigėmis

Kryžgalviniams vdv tepalinių žiedų nėra, šias funkcijas atlieka diafragma (specialus riebokšlis), kurios sudėtyje įmontuoti specialūs segmentiniai žiedai su spyruoklėmis.Stūmoklis dirba gana sudėtingose sąlygose: išmetamųjų dujų jėga į stūmoklį būna gana didelės: negalingose varikliuose ši jėga siekia iki 20-30kn,galingose varikliuose ši jėga siekia iki 3000-4000kn

Be mehaninio įtepimo stūmoklyje yra temperatūriniai įtempimai

Didelių temperatūrų svyravimas priveda prie stūmoklio defekto. Kad stūmoklis atlaikytų visus šiuos įtempimus jis turi būti padarytas iš gana atsparaus dilimui, turi tūrėti gerą šilumos nuvedimo savybę. Tronkinis stūmoklis turi turėti gerą atifrikcinį sluoksnį ir atsparų dilimui.

  • Microsoft Word 626 KB
  • 2012 m.
  • 8 puslapiai (1225 žodžiai)
  • Ingė
  • VDV stūmokliai
    10 - 1 balsai (-ų)
VDV stūmokliai. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/vdv-stumokliai.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 25 d. 07:11
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo