VDV teorijos variklio projektavimo kursinis darbas


Laivybos kursinis darbas.

VDV teorijos variklio projektavimo kursinis darbas.


2.3.8. Vidutinė molinė izochorinė ir izobatinė degimo produktų specifinė šiluma esant didžiausiai ciklo tamperatūrai.

3.4.Slėgio mastelis yra parenkamas taip, kad diagramos aukštis būtų mažesnis už ilgį: : 0.1 MPa = 20 mm

3.10. Dvitakčio variklio indikatorinė diagrama braižoma analogiškai keturtakčio variklio diagramai. Kad surasti atkarpos ilgį, kurį atitinka prarastas naudingas stūmoklio eigos dalį ,randame atkarpos ilgį , atitinkančią pilną stūmoklio eigą.

Ant atkarpos AB, kuri mastelyje yra lygi stūmolio eigai, atidedame ordinates ir atitinkamai į viršų ir į apačią nuo svorio jėgos ašies. Iš atkarpų susikirtimo taško, CD ir AB, į apačią atidedame atkarpą EF. Taškas F yra sujungiamas su tašku C ir D. Inercijos jėgų kreives braižome ant išskleistos indikatorinės diagramos.

Iš taško O1, kuris yra stūmoklio eigos viduryje, ant atmosferinės linijos, spinduliu R brėžiame pusapskritimį. Į apatinio rimties taško pusę nuo centro O1 atidedame Brikso pataisą,

Iš taško O2 kas 15o pravedame spindulius iki susikirtimo su pusapskritimiu. Iš susikirtimo taškų į apačią pravedame statmenis iki susikirtimo su atmosferine linija.

Varančioji jėga Pv, esant bet kokiai stūmoklio padėčiai yra randama kaip vertikali atkarpa tarp dujų slėgio jėgos ir inercijos jėgų kreivių. Vektoriaus pradžia yra ant dujų slėgio jėgos kreivės, galas ant inercijos jėgų kreivės. Varančioji jėga Pv yra teigiama jeigu vektoriaus Pv kryptis sutampa su stūmoklio judėjimo kryptimi. Jėga Pv neigiama jeigu vektoriaus Pv kryptis nesutampa su stūmoklio judėjimo kryptimi.

Liestinių jėgų diagramos ordinačių skaičiavimas yra vykdomas kas 15o nuo 0o iki 720o keturtakčiams varikliams ir nuo 0o iki 360o dvitakčiams varikliams.

Liestinių jėgų diagrama yra braižoma ant milimetrinio popieriaus lapo 29,563 cm keturtakčiams varikliams ir 29,542cm dvitakčiams varikliams. Iš pradžių yra braižoma varančiųjų jėgų diagrama Pv.

 • Laivyba Kursiniai darbai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Aurimas
 • 18 puslapių (1747 žodžiai)
 • Universitetas
 • Laivybos kursiniai darbai
 • Microsoft Word 240 KB
 • VDV teorijos variklio projektavimo kursinis darbas
  10 - 9 balsai (-ų)
VDV teorijos variklio projektavimo kursinis darbas. (2016 m. Balandžio 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/vdv-teorijos-variklio-projektavimo-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:12