Vėdinimas kursinis


Patalpų ir teršalų higieninės bei kitos pavojingumo charakteristikos. Patalpų vėdinimo ir šildymo sprendimo aprašymas, projektiniai patalpų ir lauko oro parametrai. Aukštų vėdinimo oro poreikio skaičiuotė. Pirmas aukštas. Antras aukštas. Vienos oro tiekimo ir vienos oro šalinimo sistemos aerodinaminė skaičiuotė. Oro šalinimo sistemos aerodinaminė skaičiuotė. Ištraukiamo oro aerodinaminė skaičiuotė. Oro tiekimo sistemos aerodinaminė skaičiuotė. Skaičiuotojų sistemų įrangos parinkimas. Pirmo aukšto tiekiamo ir šalinamo oro sistemos parinkimas. Antro aukšto šalinamo oro sistemos parinkimas. Šalinamo oro minimalaus valymo efektyvumo nustatymas. Šilumos ir elektros energijos vėdinimui metinis poreikis ir išlaidos. Elektros energijos vėdinimui metinis poreikis ir išlaidos. Šilumos vėdinimui metinis poreikis ir išlaidos. Bendros išlaidos už elektrą ir šilumą per metus. Skaičiuotųjų sistemų pagrindinės įrangos žiniaraštis. Tiekiamo oro sistemos žiniaraštis. Šalinamo oro sistemos žiniaraštis. Antro cecho šalinimo sistemos žiniaraštis. Literatūros sąrašas. Priedai.


Kursinio projekto tikslas. Suprojektuoti vėdinimo įrangą dviejų aukštų gamybiniam pastatui, kurio aukštis yra 10 m. Šio pastato stogas yra plokščias ir jis statomas yra Klaipėdos mieste.

Pirmas aukštas. Pirmame aukšte yra įrengtas cechas, kuriame išsiskiria kenksminga medžiaga – etilacetatas, kurio ilgalaikio poveikio ribinė vertė lygi IPRD = 500 〖mg/m〗^3, o didžiausia leistina vienkartinė koncenracija DLK= 0.1 〖mg/m〗^3. Cecho plotas yra lygus 117 m^2. Oro kaitos kartotinumas šiame ceche 1h^(-1).

  • Microsoft Word 1517 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 34 puslapiai (4195 žodžiai)
  • Universitetas
  • Eva
  • Vėdinimas kursinis
    10 - 5 balsai (-ų)
Vėdinimas kursinis. (2014 m. Gruodžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/vedinimas-kursinis.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 12 d. 18:01
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo