Veido estetinės procedūros


Veido estetinės procedūros botulino toksinas, užpildai. Mimikos raukšlės susidaro. Dinaminių raukšlių ir odos klosčių susidarymo mechanizmas. Senatvinių raukšlių susidarymo būdas. Odos vagelių susidarymo mechanizmas. Kaktos, šoninių veido dalių ir kaklo audinių ritidoplastika. Estetinės šoninių veido dalių operacijos. Senėjančio kaklo operacijos. Laikotarpis po kaktos, veido ar kaklo pakėlimo operacijų. Ritididoplastikos nesėkmės ir komplikacijos. Žinomi penki raukšlių lyginimo būdai. Chemodenervacija. Chemodenervacija botulio toksinu. Taip pat vartojamas. Chemodenervacijos nesėkmės. Komplikacijos. Kontraindikacijos. Veido raukšlių lyginimas hialurono rūgšties preparatais. Suleidimo sritys. Grožis ryškiau šviečia.


Veido odos raukšlių rūšys ir jų poveikio sritys.

Dauguma 30-35 metų amžiaus žmonių jau turi pastebimas raukšles veide. Apie 40 metus atsiranda raukšlės ant kaktos, nosies ir ties išoriniu akies kampu ("žąsies koja"). Šios raukšlės tai sumenkusio apvaliojo akies raumens rezultatas. Dėl šio raumens darbo, viršutinio voko oda gerokai išsitampo. Dėl raumenų susitraukimo atsiranda vertikalios ir horizontalios raukšlės nosies – kaktos dalyje. Horizontalus kaktos raukšlės susidaro dėl kaktos raumens nuolatinio darbo. Raukšlės veide visada susidaro statmena kryptimi, kuri susijusi su raumenų susitraukimo kryptimi.

Judant mimikos raumenims, tampoma oda; Jei oda prarado tamprumą (dėl amžiaus arba išorės poveikio), mimikos raumenims nustojus veikti, oda nebegrįžta į savo pradinę būseną; Odos vagelės išlieka dėl degeneracinio skaidulų susipynimo; Vagelės gylis ir ilgis išlieka stabilūs. Ozerskaja O.S. (2008).

Formuojasi susitraukiant greta išsidėsčiusiems raumenims, taip pat dėl pernelyg didelio odos judrumo; Susidaro sunkio jėgai veikiant odos relaksacijos linijas, būna nukreiptos apatiniojo žandikaulio link; Skruostikaulių-akiduobių srities raukšlės; Skruostų srities raukšlės; Kramslio srities raukšlės; „Marionetės“ raukšlės. Ozerskaja O.S. (2008).

Susidaro dėl intensyvaus saulės spindulių poveikio arba vykstant visų odos sluoksnių degeneracijai dėl senėjimo; formuojasi įvairiomis kryptimis visame veido odos paviršiuje, jų susidarymas nėra susijęs su raumenų veikla ar traukos jėgos poveikiu (Ozerskaja O.S., 2008).

  • MS PowerPoint 6302 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 69 puslapiai (1438 žodžiai)
  • Universitetas
  • Roberta
  • Veido estetinės procedūros
    10 - 6 balsai (-ų)
Veido estetinės procedūros. (2016 m. Vasario 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/veido-estetines-proceduros.html Peržiūrėta 2018 m. Rugpjūčio 15 d. 15:39
×