Veido formos ir koregavimas


Veido formos ir koregavimas. Žmogaus išvaizda, o tuo pačiu ir veido forma. Taisyklingiausia ir idealia veido forma laikoma ovalas. Taisyklinga veido forma dalinasi į tris lygias horizontalias dalis. Paprastai nerasime grynos. Veido formos. Ovalus veidas. Toks veidas gerai išbalansuotas ir proporcingas. Apvali veido forma. Dauguma moterų, kurių apvali veido forma sakoma. Kvadrato (stačiakampio) veido forma. Ši forma dažniausiai. Trikampio (širdies) veido forma. Turi plačius skruostikaulius ir siaurą smakro liniją. . Rombo formos veidas yra kiek ilgesnis. Kriaušės formos veidas. Žandikaulių linija pilnesnė, platesnė nei smilkiniai ir kakta. Pailga veido forma. Atrodo kaip ovali veido forma, bet yra ilgesnė ir mažiau plati. Veido modeliavimas ką norime. Patamsinus netaisyklingos formos veido kampus. Vyro ir moters veido modeliavimas. Modeliavimas atliekamas šviesos-šešėlio principu tamsinamos išorinės veido dalys ir šviesinamas veido centras. Modeliavimui tinkamos priemonės šviesesnio ir tamsesnio atspalvio makiažo pagrindas. Idealus (ovalus) veidas Jo labai koreguoti nereikia. Trikampis (širdies. Nosies korekcija. Nosis – labiausiai atsikišusi veido dalis. Smakro korekcija. Atsikišęs – tamsiname atsikišusią smakro dalį. Įdubęs – šviesiname smakrą, tamsiname kaklą. Dviguba pasmakrė – tamsiname pasmakrę. Skaistalai pagal veido formą. Kosmetikės uždavinys – išmokti nustatyti veido formą.


Žmogaus išvaizda, o tuo pačiu ir veido forma, priklauso nuo kaulų, raumenų, odos struktūros. Labiausiai veido formą apsprendžia kaukolės veidinė dalis.

VEIDO MODELIAVIMAS Ką norime pamažinti, paslėpti, pagilinti – tamsiname. Ką norime padidinti, paryškinti, iškelti – šviesiname.

Patamsinus netaisyklingos formos veido kampus, susidarys įspūdis, kad veidas ovalus, nes tamsesni kampai sumažės, susilies su plaukais.

Modeliavimas atliekamas šviesos-šešėlio principu: tamsinamos išorinės veido dalys ir šviesinamas veido centras, kad visas dėmesys kristų į veido centrą, o ne į veido trūkumus. Tai, kas yra šviesiau, mums atrodo arčiau ir labiau atkreipia dėmesį, o kas yra tamsiau, tarsi nutolsta ir ne taip krinta į akį. Modeliuoti galime: viršutinį žandikaulį, skruostus, smilkinius, kaktą, apatinį žandikaulį, smakrą, nosį, kaklą, dekoltė, akis, antakius ir pan.

Modeliavimui tinkamos priemonės: šviesesnio ir tamsesnio atspalvio makiažo pagrindas; šviesesnio ir tamsesnio atspalvio biri ar kompaktinė pudra; speciali kreminė ar kompaktinė modeliavimo priemonė; skysti, kreminiai, kompaktiniai bronzantai; Egipto žemė; švytinčios pudros; skysti, kreminiai, kompaktiniai skaistalai ir pan.  .

Idealus (ovalus) veidas Jo labai koreguoti nereikia, galime tik paryškinti veido bruožus. Tamsiname paliai plaukų augimo liniją ir ties skruostikauliais. Apvalus veidas Tikslas – vizualiai ištempti veidą, sumažinti skruostų apimtį, todėl tamsiname veido šonus Pailgas veidas Tikslas – vizualiai sutrumpinti pailgą veidą, todėl tamsiname smakrą ir kaktą.

  • MS PowerPoint 673 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 32 puslapiai (745 žodžiai)
  • Mokykla
  • Diana
  • Veido formos ir koregavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Veido formos ir koregavimas. (2018 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/veido-formos-ir-koregavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 15 d. 10:46
×