Veido formos


Veido formos nustatymas. Kiaušinio formos veidas. Antakiai kiausinio forma. Taisyklingos veido formos. Kaip paslepti auksta kakta. Geometrines figuros sukuosenos. Veido formu breziniai. Idealiu antakiu formos schema. Veido forma panasi i kiausini. Veido formų aprašymai.

Įvadas. Galvos formos. Veido formos. Šukuosenos pagal veido formas. Veido bruožai ir šukuosenų pasirinkimas. Santrauka.

Suprantamas kiekvienos moters noras turėti idealų ūgį, gražią figūrą, taisyklingas galvos ir veido formas, tačiau gyvenime taip retai pasitaiko. Kuo realesnis savęs supratimas, tuo tinkamesnis šukuosenos, drabužių stilius bei grimo pasirinkimas.

Galvos formai ir veido tipui nustatyti naudojamos geometrinės figūros ir linijos. Natūralios proporcijos vertinamos taip:

1)figūros ir galvos su šukuosena santykis;

2)galvos ir šukuosenos formų santykis;

3)veido profilio ir šukuosenos formos santykis;

4)kaklo ir šukuosenos formos santykis.

Būtina išlaikyti santykį tarp:

•šukuosenos detalių dydžio ir figūros;

•šukuosenos detalių dydžio ir veido bruožų.

Veido formos nustatymas labai svarbus parenkant galvos apdangalus, auskarus, akinius, kaklo papuošalus, makiažą bei šukuoseną. Yra daugybė būdų, kaip sušukuoti plaukus: ilgi plaukai, trumpi, tiesūs, garbanoti, iškarpyti, įvairiausių spalvų ir atspalvių ir t.t. Taip pat ir veidų yra begalė variantų: ilga nosis ir aukšta kakta, platus žandikaulis ir putlūs skruostai, žema kakta ir apvalokas veidukas...

Galima vardinti nors visą dieną, juk visi žmonės skirtingi. Tačiau padėti pabrėžti arba paslėpti tam tikrus veido bruožus, kurie nepatinka, gali tinkamai parinkta šukuosena. Svarbiausia žinoti bent esminius dalykus, kad erzinančio bruožo neišryškintume dar labiau.

Gyvenime idealaus veido nėra, tačiau pasąmoningai toks veidas asocijuojasi su sveikata ir grožiu. Todėl nereikia painioti sąvokų grožis ir gražumas (arba mada). Skirtingais laikais ir skirtingose tautose grožio kanonai buvo skirtingi, kuriuos galima paaiškinti skirtingomis gyvenimo sąlygomis ir noru panėšėti į savo dievaičius, kurie, deja, toli gražu nebuvo tobuli. Idealaus ovalo veidas – tai kiaušinio formos veidas, kurio plačiausia vieta yra ties ausų viršutine dalimi, kakta ir apatinė veido dalis sudaro po trečdalį veido ilgio, o plotis sutinka su ilgiu kaip 2 su 3. Veido formą gali optiškai pakeisti tik šukuosena, antakių korekcija arba tamsi pudra. Per aukštą ar per žemą kaktą gali paslėpti kirpčiai, tačiau atviras veidas visuomet atrodo efektingiau, tik su sąlyga, kad veidas – taisyklingai ovalus, o kakta iškili. Veide turi būti trys aiškios linijos: antakiai, nosis ir burna.

  • Microsoft Word 250 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (2132 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gabriele
  • Veido formos
    10 - 3 balsai (-ų)
Veido formos. (2013 m. Kovo 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/veido-formos.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 13:46
×