Veido ir kūno kosmetinių paslaugų teikimas klientams


Įvadas. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Kosmetinių procedūrų suvestinė. Atvejo analizė. Odos kosmetologinė diagnostika. Individualaus kosmetinės priežiūros procedūrų plano sudarymas. Kosmetinių priemonių ir aparatinių metodikų parinkimas atliekamai procedūrai. Kosmetinės procedūros atlikimo metodika. Odos priežiūros namuose plano sudarymas. Iškilusios problemos ir jų sprendimas. Komunikacija praktikos metu ir organizavimo tvarka. Pastabos ir pasiūlymai. Išvados. Informacijos šaltiniai.


ACADEMIE Hypo-Sensible Skin Cleanser – tai pienelis, skirtas sausai odai nuplauti. Stiprina odos apsaugos sistemą, skatina ląstelių regeneraciją. Aktyvus priešalerginis ingredientas 0,025%. Oda tampa švelni ir elastinga.

Bioline Dail Ritual Exfo – fermentinis šveitiklis. Su ananasų milteliais, papajų ir ananasų ekstraktais, papainu. Suardomos jungtys tarp raginių ląstelių ir jos lengviau pašalinamos ir kad nepažeisti kapiliarų.

Pirmiausia nuvalomas makiažas su ACADEMIE pieneliu.  Nusausinus veidą, tepamas Bioline Daily Ritual Exfo pylingas ir tepamas vidutinio storumo sluoksniu ir laikomas 4-6 minutes, atsižvelgiant į odos jautrumą. Pylingas nuplaunamas. Tuomet tepamas Bioline LINEA Dolce + kremas ir atliekamas kosmetinis masažas. Po masažo oda nuvaloma ACADEMIE Tonique Hypo-Sensible toniku. Tada tepama Bioline LINEA Dolce + kaukė. Tepama storesniu sluoksniu ir laikoma 15-20 minučių. Praėjus laikui, kaukė nuplaunama ir užtepamas Bioline LINEA Dolce + kremas ir įmasažuojamas į odą.

Makiažui valyti – pienelį/hidrofilinį aliejų. Šie produktai neleis odai dar labiau išsausėti, nepažeis odos lipidinio sluoksnio.

Fermentinis pylingas su papainu – viena šis švelniausių pylingų. Klientės odos dermografizmas raudonasis, todėl patartina nenaudoti agresyvių pylingų, su aštriomis abrazyvinėmis dalelėlimis.

Paskutinę praktikos savaitę ėmė trūkti kai kurių priemonių, todėl reikėdavo stengtis pakeisti panašia priemone, galbūt ne visuomet tinkama pagal poreikį.

  • Microsoft Word 188 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1153 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simona
  • Veido ir kūno kosmetinių paslaugų teikimas klientams
    10 - 2 balsai (-ų)
Veido ir kūno kosmetinių paslaugų teikimas klientams . (2019 m. Vasario 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/veido-ir-kuno-kosmetiniu-paslaugu-teikimas-klientams.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 08 d. 21:37
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo