Veido šveitimas ultragarsu


Veido šveitimas ultragarsu Darbo tikslas. Naudojamos priemonės. Naudojamos medžiagos. Procedūros su ultragarso aparatu eiga. Amžiniais pakitimais .

Naudojamos medžiagos: Akių makiažo valyklis, veido prausiklis, tonikas, vanduo, kreminė kaukė, paakių kremas, veido kremas.

Jei nėra kontraindikacijų atliekame šveitimą ultragarsu. Pasiimame indelį su vandenuku ir porą vatos diskelių, vieną sušlapiname ir padedame po metaline apyranke, kuria dėsime klientui ant rankos, o kitu diskeliu turėsime visą laiką šlapintį veidą.

Įjungiame ultragarso aparatą į elektros lizdą prijungiame mentelę prie aparato (mentelės snapelis turi būti nukreitas į apačią) paspaudžiame mygtuką power nusistatome P2modulį pasirenkame darbo intensyvumą (dirbome su intensyvumu 3, bet manau priklauso nuo situacijos kokio efekto siekama ir kokia odos būklė ) nusistatome ištisinę bangą (ties storesnės odos sritimis dirbame ištisine banga) darbą pradedame nuo kaktos, visą laiką vatos diskeliu šlapiname odos plotą prieš atliekant šveitimo judesį, o judėjimas turėtų vykti pagal masažines linijas ir periferijos link. Ties ausų linija naudojame kombinuotą bangą, kad išvengtumėme nemalonaus zvimbimo ausyse ir kad nepažeistume plonos odos esančios šiame plote.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (346 žodžiai)
  • Jolanta
  • Veido šveitimas ultragarsu
    10 - 6 balsai (-ų)
Veido šveitimas ultragarsu. (2016 m. Sausio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/veido-sveitimas-ultragarsu.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 11:38
×