Veidų atpažinimo algoritmai


Įvadas. Vaizdų atpažinimo algoritmai. Vaizdo atpažinimui naudojami algoritmai. Gauso funkcija (Gaussian functionGradientų aptikimas. Kany briaunų aptikėjas. Hariso kampų aptikimo algoritmas. SUSAN kampų aptikimo algoritmas. Nekintančių savybių aptikimo algoritmai. Interpoliavimo algoritmas. Axxon veidų atpažinimas. Istorija.


Vaizdų atpažinimas yra įgimtas žmonės ir gyvūnams. Vaikas atpažįsta mamą , erelis auką. To mes išmokstame ir su kiekvienais gyvenimo metais vis daugiau išmokstame naujų vaizdų atsiminti. Kompiuteriai atsimenu kitaip nei žmonės. Jiems vaizdo nepakanka. Kompiuteriai naudojama algoritmus , duomenų baze tam, kad gautą atvaizdą iš analizavę galėtų jį sulyginti su turime duomenų baze.

duomens ( y p ) ir pirmo vėl esamo ( yn ) (kaip parodyta 2 formulėje).

Norint nustatyti galimus vagis arba asmenius žinomus kaip daiktų svintojus, turite juos rasti arba atpažinti.

„Axxon“ intelekto integruotas veido atpažinimo modulis informuoja apsaugos darbuotoją, kai programa pastebės duomenų bazėje esantį asmenį ar asmenis.

vaizdus gautus iš vaizdo kameros lygina su duomenų bazėje saugomais elementais naudodamas algoritmą, kai modulyje realizuotas patikimas veido atpažinimas esant įvairioms sąlygoms esant minimaliam procesoriaus pakrovimui.

Veido fiksavimo modulis leidžia vartotojams sukurti registracijos duomenų bazes patikrinimo punktuose arba viešose vietose. Pavyzdžiui, tokia duomenų bazė sukuria asmenų veidus išsaugo sukurdama veido taškus su registracijos data ir laiku. Taip sukuriant ne vaizdų duomenų bazę, bet asmenį atpažinantį kodą, kuris veikia tik konkrečioje sistemose ir visiškai bevertis naudojant kitoje aplinkoje. Šiuo atveju sistemai nepažeidžia asmenų apsaugos reglamento.

Šis modulis skirtas automatiniam objekto vaizdui, kurį pasirinko veido fiksavimo modulis, palyginimui su duomenų bazėje saugomais vaizdais. Identifikavimo algoritmai, valdomi „Cognitec“ varikliu „FaceVACS SDK 5.0“ užtikrina didelę teisingo atpažinimo tikimybę, taip pat greitą paiešką duomenų bazėse, kuriose yra šimtai ar tūkstančiai vaizdų.

Veido atpažinimo modulis taikomas įvairiose žmogaus veido atpažinimo biometrinėse sistemose – taškų duomenų bazėse.

Veido intelekto modulis skirtas naudoti viešosiose vietose, oro uostuose, stadionuose, tarpvalstybinėse kontrolės zonose, kalėjimuose, kritinėse infrastruktūrose ir karinėse vietose.

• Tyrimo ir paieškos veikla. Pripažindamas asmenį, įrašytą į tyrimo duomenų bazę iki

modulis, operatorius gauna visą turimą informaciją ir nedelsdamas praneša saugos darbuotojams.

Apriboti prieigos objektai, kuriems reikalingas aukščiausias saugumo lygis. Tradicinės prieigos kontrolės sistemos neatmeta galimybės, kad prieigos kortelę naudotų nesankcionuotas asmuo. Veido intelekto modulis atpažįsta kortelės turėtojus automatiškai lyginamas su vaizdu, saugomu duomenų bazėje.

Veido atpažinimas pasienio perėjose (sujungus išorinę duomenų bazę su teroristų vaizdais (nusikaltėliai), vienu metu tikrinant veidą ir pasą arba ID nuotrauką.

  • Microsoft Word 269 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2213 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vytas
  • Veidų atpažinimo algoritmai
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Veidų atpažinimo algoritmai . (2019 m. Kovo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/veidu-atpazinimo-algoritmai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 06:25
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo