Veikiančios įmonės Lietuvoje ir jų skaičiaus kitimas statistinis tyrimas


Įvadas. Veikiančių mažų ir vidutinių įmonių skaičiaus Lietuvos Respublikoje Kauno apskrityse ir jos savivaldybėse. Tyrimo samprata. Statistinių duomenų pateikimas. Statistinės lentelės. Grafinis statistinių duomenų vaizdavimas. Stulpelinė diagrama. Vidutiniai dydžiai. Santykiniai dydžiai. Variacijos rodikliai. Asimetrija ir ekscesas. Dinamikos eilučių analitiniai rodikliai. Koreliacija ir regresija. Prognozavimas. Veikiančių mažų ir vidutinių įmonių skaičiaus Lietuvos Respublikoje Kauno apskrityse ir jos savivaldybėse. Tyrimo metodinė dalis. Veikiančių mažų ir vidutinių įmonių skaičiaus lietuvos respublikoje kauno apskrityje ir jos savivaldybėse statistinis tyrimas.

Atlikdama statistinį tyrimą apie veikiančių mažų ir vidutinių įmonių skaičių Lietuvos Respublikoje Kauno apskrityje ir jos savivaldybėse. turėjau išsikelti sau darbo tikslus, uždavinius, nustatyti atlikimo metodus, bei atsižvelgti į nagrinėjamos medžiagos ir duomenų naujumą bei aktualumą, kuriuos trumpai ir aptarsiu.

Temos naujumas: Informacija nėra pasenusi, ji atitinka šiuo metu nagrinėjamą laikotarpį

Šio statistinio tyrimo tikslas – geriau įsisavinti ir sugebėti taikyti teorines žinias, įgytas paskaitų metu bei studijuojant savarankiškai. Tokiu būdu bus apibendrintos surinktų duomenų apie veikiančių mažų ir vidutinių įmonių skaičių Lietuvos Respublikoje Kauno apskrityje ir jos savivaldybėse bendrosios savybės.

Tyrimo objektas: veikiančių mažų ir vidutinių įmonių skaičiaus kitimas Lietuvos Respublikoje Kauno apskrityje ir jos savivaldybėse. Tyrimo uždaviniai:

1.Apskaičiuoti pateiktų dinamikos eilučių kitimo analitinius rodiklius, vidutinius dydžius ir variacijos rodiklius;

2.Nustatyti tarpusavio ryšius ir juos įvertinti;

3.Išanalizuoti apskaičiuotus rodiklius, pateikti grafines interpretacijas;

4.Prognozuoti sumų už atliktus statybos darbus kitimą dviem metams į priekį;

5.Pateikti apibendrintas analizės išvadas.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 814 KB
  • 2013 m.
  • 24 puslapiai (4600 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilma
  • Veikiančios įmonės Lietuvoje ir jų skaičiaus kitimas statistinis tyrimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Veikiančios įmonės Lietuvoje ir jų skaičiaus kitimas statistinis tyrimas. (2013 m. Rugsėjo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/veikiancios-imones-lietuvoje-ir-ju-skaiciaus-kitimas-statistinis-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 22:46
×