Veikiančių mažų ir vidutinių įmonių skaičius Lietuvoje statistinis tyrimas


Veikiančių mažų ir vidutinių įmonių skaičius Lietuvos Respublikoje, Klaipėdos apskrityje ir Klaipėdos apskrities savivaldybėse. Santrauka. Summary. Įvadas. Veikiančių mažų ir vidutinių įmonių skaičiaus Lietuvos Respublikoje, Klaipėdos apskrityje ir Klaipėdos apskrities savivaldybėse statistinio tyrimo teorinis pagrindimas. Statistinės lentelės. Grafinis duomenų vaizdavimas. Skaitinių charakteristikų apskaičiavimas. Variacijos rodikliai. Koreliacija ir regresija. Prognozavimas naudojant trendo projekcija ir ekstrapoliacija. Veikiančių mažų ir vidutinių įmonių skaičių statistinio tyrimo metodologija. Lietuvos Respublikos, Klaipėdos apskrities ir jos savivaldybių veikiančių mažų ir vidutinių įmonių skaičiaus tyrimo rodiklių grupavimas. Lietuvos Respublikos, Šilutės apskrities ir jos savivaldybių veikiančių mažų ir vidutinių įmonių skaičiaus tarpusavio sąveikos tyrimo metodika. Vienmatės statistinės analizės metodai. Lietuvos Respublikos, Šilutės rajono savivaldybės ir Skuodo rajono savivaldybės tarpusavio sąryšio metodika, daugiamatės regresijos modelis. Rodiklių prognozavimo metodika. Tyrimo rezultatai. Absoliutinių rodiklių analizės rezultatai. Grafinės rodiklių analizės rezultatai. Regresinės analizės rezultatai. Priedas.

Savarankiškas darbas „Veikiančių mažų ir vidutinių įmonių skaičius Lietuvos Respublikoje, Klaipėdos apskrityje ir Klaipėdos apskrities savivaldybėse statistinis tyrimas" atskleidžia veikiančių mažų ir vidutinių įmonių skaičiaus kitimą Lietuvos Respublikoje, Klaipėdos apskrityje ir Klaipėdos apskriteis savivaldybėse.

Darbas atliktas Kauno technologijos universiteto, ekonomikos ir vadybos fakulteto, ekonomikos studijų, VEBI-0 grupės studentės Simonos Bernotaitės.

Atliekant statistinį tyrimą išanalizuota teorinė medžiaga apie duomenų sampratą, charakteristikas, duomenų pateikimo būdus, reiškinių tarpusavio ryšius bei prognozavimą remiantis įvairių mokslinių straipsnių bei knygų autorių nuomone. Taip pat pateikiamos formulės ir naudotų šaltinių turinio analizė.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 427 KB
  • 2014 m.
  • 67 puslapiai (13511 žodžiai)
  • Universitetas
  • Eglė
  • Veikiančių mažų ir vidutinių įmonių skaičius Lietuvoje statistinis tyrimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Veikiančių mažų ir vidutinių įmonių skaičius Lietuvoje statistinis tyrimas. (2014 m. Balandžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/veikianciu-mazu-ir-vidutiniu-imoniu-skaicius-lietuvoje-statistinis-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 18:39
×