Veiklos dokumentų parengimas


Įvadas. Akcinės bendrovės ,,rojaus sodai‘‘ charakteristika. Veiklos dokumentai. Fizinio asmens prašymas. Vilniaus Kolegijos ekonomikos fakulteto diplomo kopija. Europass gyvenimo aprašymas. Asmens dokumento kopija. Įmonės darbuotojo prašymas. Vilniaus universiteto kvalifikacijos tobilinimo kursų pažyma. Reidos Rimkevičiūtės Europass gyvenimo aprašymas. Danguolės Zachažauskaitės Europass gyvenimo aprašymas. Įsakymas dėl darbo sutarties sąlygų keitimo. Buhalterio pareigybės nuostatai. Pretenzinis raštas dėl pirkimo sutarties nesilaikymo. Įgaliojimas dėl sąskaitų atidavimo. Pažyma apie Vinco Vainio pajamas. Ataskaita apie komandiruotę dėl sėklų apžiūrėjimo Vilniuje. Darbuotojų susirinkimo protokolas. Materialinių vertybių nurašymo aktas. Buhalterinių bylų perdavimo ir priėmimo aktas. Metų dokumentacijos planas. Išvados. Literatūra. Priedai.

Darbo tikslas – išmokti tinkamai parengti dokumentus, vadovaujantis dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklių reikalavimais, bei rekomendacijomis. Išanalizavus pasirinktos įmonės veiklą, susipažinti su teisės norminiais dokumentais, pagal kuriuos veikia įmonė, taip pat išsiaiškinti, kokie dokumentai yra rengiami, kaip jie tvarkomi.

Darbo uždaviniai:

1.Išnagrinėti įmonės dokumentų valdymo tikslus, sistemas bei funkcijas ir jų įtaką efektyviam valdymo darbų organizavimui.

2.Sukurti ir pritaikyti dokumentus pasirinktai įmonei.

3.Kompiuteriniu būdu apdoroti dokumentinę informaciją, rengti įvairaus sudėtingumo dokumentus.

Darbo struktūra susideda iš dviejų dalių: Teorinės ir praktinės. Pirmoje dalyje bus pateikta išsami informacija, charakteristika apie pasirinktą įmonę, šiuo atveju apie AB „Rojaus sodai“. Antroje dalyje praktiškai bus surašyti įmonės dokumentai, pagal duotą sąrašą.

Rengiant šį savarankišką darbą numatomi šaltiniai yra norminiai teisės aktai, įstaigų veiklos dokumentavimo literatūra.

Bendraautorių indėlis:

Reida Rimkevičiūtė parengė: fizinio asmens prašymą, Europass gyvenimo aprašymą.

Danguolė Zachažauskaitė parengė: įmonės darbuotojo prašymą, Europass gyvenimo aprašymą.

Visa kita atlikta kartu.

  • Raštvedyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 3088 KB
  • 2013 m.
  • 39 puslapiai (3842 žodžiai)
  • Kolegija
  • Reida
  • Veiklos dokumentų parengimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Veiklos dokumentų parengimas. (2013 m. Spalio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/veiklos-dokumentu-parengimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 16:28
×