Veiklos efektyvumo analizė vertinimas


Veiklos efektyvumo vertinimas. Įmonės veiklos efektyvumo vertinimas. Įmonės veiklos efektyvumo analizė ir vertinimas. Įmonės veiklos efektyvumas. Imones veiklos efektyvumo analize. Veiklos efektyvumo rodikliai. Veiklos efektyvumas. Veiklos efektyvumas tai. Komercines ir gamybines veiklos efektyvumo rodikliai. Imoniu veiklos efektyvumo analize.

Įvadas. Įmonių veiklos efektyvumo teoriniai aspektai. Įmonės samprata, rūšys ir tikslai. Įmonės veiklos efektyvumo apibūdinimas. Veiklos efektyvumo rodikliai ir jų vertinimas. Uab „vigesta” veiklos efektyvumo įvertinimas. Darbo metodikos ir priemonių aprašymas. Uab „vigesta” charakteristika. Uab „vigesta” veiklos efektyvumo analizė. Uab „vigesta” gamybinės veiklos efektyvumas. Uab „vigesta” komercinės veiklos efektyvumas. Išvados ir rekomendacijos. Informacijos šaltinių sąrašas. Efektyvumo analizė. Efektyvumo vertinimas.

Įmonės ekonominės veiklos efektyvumas - nelengvai apibrėžiama sąvoka. Statistikos departamentas pateikia formulę, pagal kurią, remiantis finansiniais bendrovės rezultatais bei darbuotojų skaičiumi, galima lyginti pavienes bendroves ar sektorius. O specialistai teigia, jog yra kur kas sunkiau apskaičiuojamų, tačiau įmonės efektyvumui ypač reikšmingų veiksnių.

Svarbiausia, kad pati organizacija numatytų tikslą. Vieniems tai yra pelnas, kitiems - pardavimai, tretiems - ką nors geriausiai daryti savo sektoriuje, ketvirtiems, o taip dažnai būna smulkiajame ir vidutiniame versle, pagrindinis verslo tikslas - daryti tai, kas patinka ir padeda išlaikyti šeimą.

Žinant įmonės tikslus galima vertinti, ar ji žengia jų link ir kaip greitai juos pasiekia. Taip pamažu pereinama prie „apskaičiuojamo" efektyvumo.

Jei verslo tikslas, tarkim, aprūpinti šeimą, o įmonė jos savininkui sudaro sąlygas gerai gyventi, turėti automobilį, namą, leisti vaikus į mokslus, plačiau žvelgdami galime teigti, jog verslas yra efektyvus, nes atliko savo paskirtį.

Tačiau jei verslo tikslai truputį didesni - nuolatinė plėtra, tobulėjimas, verslo imperijos kūrimas, - efektyvumą jau galima skaičiuoti remiantis apyvarta, generuojamu pelnu, akcininkų gaunamais dividendais, akcijų verte (bagdžiūnienė , 2005).

Įvertinus veiklos efektyvumo rodiklius, įmonės vadovai gali įvertinti, kaip efektyviai įmonė sugeba veikti, kaip efektyviai naudoja savo turtą, leidžia prognozuoti įmonės mokumo būklę artimiausiu metu, kitaip tariant padeda įmonių vadovams įvertinti įmonės veiklos ekonominę būklę. Tinkamai įvertinus informaciją, galima priimti naudingų įmonei valdymo sprendimų. Darbo objektas: uab „vigesta” veikla. Darbo tikslas: įvertinti uab „vigesta” veiklos efektyvumą.

  • Microsoft Word 95 KB
  • 2012 m.
  • 31 puslapis (6458 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Veiklos efektyvumo analizė vertinimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Veiklos efektyvumo analizė vertinimas. (2012 m. Kovo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/veiklos-efektyvumo-analize-vertinimas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 02 d. 14:49
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo