Veiklos planas


Individualios įmonės veiklos planas. Ssgg baro. Individualios įmonės struktūra.

IĮ Naujas stilius veiklos planas. Įvadas. Verslo kūrimas, veiklos plano rengimas . Individuali įmonė. Įmonės marketingo aplinkos. Įmonės valdymo struktūra ir personalas. Verslo plano samprata ir struktūra. Įmonės finansai ir rizikos. Iį “naujas stilius” veiklos organizavimas ir vertinimas. Iį “naujas stilius” charakteristika. Iį “naujas stilius” prekės gamybos aprašymas. Iį “naujas stilius” marketingo aplinkų įvertinimas. Iį „naujas stilius“ aplinkos konkurencinė analizė. Iį „naujas stilius“ ssgg analizė. Iį „naujas stilius“ vadyba. Organizacinė įmonės struktūra. Iį „naujas stilius“ finansavimo galimybės ir rizikos veiksniai. Informacinių šaltinių sąrašas. Priedai.

Žmogus dažniausiai pradeda tokį verslą, kuris susijęs su jo kvalifikacija ir patirtimi. Visų pirma pradedant savo verslą kyla idėja – verslo plano idėja, kurią reikia kritiškai įvertinti, apsvarstyti savo galimybes. Tiksliai įvertinti verslo idėją padės tik paruoštas ir išanalizuotas verslo planas, kuris sudaro galimybę gauti kreditą, rasti partnerių, prognozuoti sumanymo rezultatus. Išanalizavus ir įvertinus planą verslininkas ryžtasi jį pradėti įgyvendinti arba atsisako jo. Tik kruopščiai išanalizavus konkurencinę, ekonominę, politinę-teisinę, vartotojų rinkas, išsiaiškinus rizikos laipsnį ir savo galimybes, racionaliai mąstantis žmogus pradės planuoti savo verslą.

Visais laikais žmonėms buvo reikalingi drabužiai. Net žiloje senovėje, kai žmonės dar buvo laukiniai, dėvėdavo tam tikrą apdarą. Šiuo metu Lietuvoje drabužių pramonė yra gerokai pažengusi pirmyn, todėl konkurentų skaičius nemažas. Tačiau ši veikla niekada nebuvo monotoniška, ji nuolatos kinta, nes pasikeitus madai, žmonės dažnai keičia savo rengimosi stilių, o tai reiškia, kad ieško naujovių. Todėl drabužiai nuolat atnaujinami.

Iį naujas stilius pirks aukštos kokybės audinius ir siūs drabužius, po to juos realizuos savo parduotuvėje. Drabužiai bus skirti jaunimui bei vyresnio amžiaus žmonėms, daugiausia moterims. Išsiskiriantis iš kitų bruožas bus tas, kad ši įmonė gamins dar ir drabužius toms moterims, kurios negali rasti tinkamo drabužio dėl figūros trūkumų. Iį naujas stilius turės vieną savininką, kuris tuo pačiu bus ir įmonės prezidentas bei vadovas. Individualios įmonės tikslas įsitvirtinti šioje verslo srityje, aprūpinti vietos įvertinti įmonės iį naujas stilius marketingo aplinkas ir individuali įmonė yra neribotos civilinės atsakomybės privatusis juridinis asmuo. Ši juridinio asmens rūšis pasižymi paprastesne nei kitų juridinių asmenų steigimo tvarka bei tuo, jog individualiai įmonei įsteigti nėra nustatytas minimalus įstatinio kapitalo dydis. Individuali įmonė – pati paprasčiausia ir populiariausia verslo organizavimo forma. Ji dirba savininko naudai, jai neprivalomos vyriausybės užduotys, savo nuožiūra realizuoja pagamintą produkciją. Tačiau kita vertus, jei prievolėms įvykdyti neužtenka individualios įmonės turto, už tokios įmonės prievoles atsako savininkas savo turtu. Individualios įmonės nuostatai yra steigimo dokumentas, kuriuo vadovaujasi individuali įmonė. Individualios įmonės steigimo dokumentas kartu yra ir jos steigimo sandoris.

  • Microsoft Word 96 KB
  • 2011 m.
  • 30 puslapių (6564 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilma
  • Veiklos planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Veiklos planas. (2011 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/veiklos-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 23:33
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo