Veiklos produkto, paslaugų kūrimas ir vykdymas


Veiklos (produkto, paslaugų) kūrimas ir vykdymas. Veiklos (produkto paslaugų) kūrimas ir vykdymas.

Veiklos (produkto, paslaugų) kūrimas ir vykdymas. Įvadas. Veiklos organizavimo vadybinė charakteristika. Naujos veiklos (produkto, paslaugų) kūrimo organizavimas. Gaminio gyvavimo ciklas. Gamybinė programa. Darbo priemonių poreikio nustatymas veiklos organizavimui. Technologiniai įrengimai pagrindiniams gamybos procesams. Technologinė specializavimo forma. Daiktiniai specializuotas baras. Darbo vietų skaičius surinkimo bare (ceche). Pastatai. Medžiagos. Įrankiai. Energija. Veiklos organizavimas. Pagalbinės ir aptarnavimo veiklos organizavimas. Remonto ūkio veiklos organizavimas. Įrankių ūkio organizavimas. Medžiagų atsargų valdymas. Vidaus transporto organizavimas. Kitų veiklų organizavimas. Pagrindinės gamybinės veiklos organizavimas. Išdėstymas erdvėje. Gamybinės struktūros tipo parinkimas. Personalo poreikio nustatymas ir valdymo struktūros parinkimas. Pagrindiniai (gamybiniai) darbininkai. Pagalbiniai ir aptarnavimo darbininkai. Specialistai, vadovai, tarnautojai. Baro(cecho) organizacinė valdymo struktūra. Išvados. Literatūra.

Nepriklausomai nuo įmonės tipo, svarbiausias jos veiklos įvertinimo kriterijus yra efektyvumas. Šiame darbe išsiaiškinom kokie yra pagrindiniai gamybos įmonės planavimo aspektai ir smulkiau panagrinėjom tokius skyrius kaip specializavimo formos, kokios jos gali būti. Taip pat išmokome apskaičiuoti kiek ir kokių įrengimų reikia norint organizuoti gamybą, kokius plotus reikia paskirti atskiroms tarnyboms įmonėje ir kiek vietos užima įrengimai. Taip pat išmokom pagal apskaičiuotų įrengimų skaičių sužinoti kiek ir kokių reikia darbuotojų, kiek laiko jie dirbs prie konkrečios operacijos ir kiek vienetų gaminių pagamins, dar sužinojom ir išmokom apskaičiuoti darbo vietų apkrovimą ir vidutiniškai kiek konkreti darbo vieta (taip pat ir visos kartu) pagamins produkcijos ir kiek laiko dirbs. Išmokome ir paskaičiuoti kiek reikės medžiagų norint pagaminti konkretų kiekį produkcijos. Na ir aišku išnagrinėjome kaip reikia paskaičiuoti kokį operacijų derinimo būdą pasirinkti naudingiausia. Ir pabaigoje prisiminėme kaip reikia braižyti struktūrines schemas bei pritaikyti jas konkrečios įmonės pavaizdavimui.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 422 KB
  • 2013 m.
  • 51 puslapis (13222 žodžiai)
  • Universitetas
  • Neringa
  • Veiklos produkto, paslaugų kūrimas ir vykdymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Veiklos produkto, paslaugų kūrimas ir vykdymas. (2013 m. Balandžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/veiklos-produkto-paslaugu-kurimas-ir-vykdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 13:42
×