Veiklos valdymo analizė


Įvadas. Organizacijos kaip valdymo objekto ypatybės. Organizacijos apibūdinimas pagal pagrindinius požymius. Įmonės organizacinė struktūra. Organizacijos darbuotojai. Įmonės produktas ir trumpa jo charakteristika. Produkto virtimas preke. Darbo pasidalijimo ir koordinavimo principai organizacijoje. Organizacijos korporacinė kultūra. Organizacijos veiklos valdymo ciklo realizavimo ypatybės. Planavimas. Planų įvairovė organizacijoje. Organizacijos veiklos planavimo metodai. Organizavimas. Motyvavimas (skatinimas). Kontrolė. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.

Kad ir kur bekeliautume - niekur nerasime dviejų, lygiai tokių pačių organizacijų. Jos visos skirtingos, savitos, išskirtinės. Iš visų jų galima pasimokyti, surasti puikių idėjų saviems tikslams, bei numatyti trūkumus, artėjančius keblumus. Kiekvienas ketinantis užsiimti verslu, prieš pradėdamas dirbti, pirmiausia privalo turėti bendrą supratimą apie tai. Kaip tik todėl šiame darbe tam ir yra aprašoma unikali įmonė, pateikiama jos veiklos valdymo analizė. Taigi, kokie šios įmonės tikslai? Kaip vadovauti verslui?

Pasirinkau būtent šią įmonę, nes ji man geriausiai žinoma. Rašant darbą naudojausi įvairia literatūra, ji pateikta skiltyje: Literatūra. Naudingiausia knyga šiam darbui parengti buvo F.S.Butkaus „Vadyba“ (2007m.). Joje išsamiai bei aiškiai išdėstyta informacija.

Pagrindinės darbo dalys: organizacijos kaip valdymo objekto ypatybės, bei

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 117 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (2869 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jurgita
  • Veiklos valdymo analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Veiklos valdymo analizė. (2013 m. Sausio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/veiklos-valdymo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 20:10
×