Veiklos valdymo problema ir jos sprendimas


Alkestos darbuotojai. Vadyba veiklos problema ir sprendimas. Alkesta kursinis. Alkesta valdymo struktura. Diplominis alkesta. Referatas apie alkesta. Gavinių charakteristikos. Verslo veiklos problema ir jos sprendimas. Organizacijos valdymas ir jo problematika.

Įvadas. Teorinė dalis.Organizacijos veiklos valdymas. Pasirinktos organizacijos kaip valdymo objekto ypatybės. Organizacijos pristatymas. Organizacijos valdymo struktūra, tipas, pasirinktos organizacijos darbuotojai. Produktui sukurti reikalingi gaviniai, jų charakteristikos. Produktui sukurti reikalingi gaviniai, jų charakteristikos. Produktui sukurti reikalingos darbo priemonių charakteristika. Produktas ir jo pagrindinės charakteristikos. Pasirinktos organizacijos aplinka. Bendroji. Specialioji. Organizacijos valdymo funkcijų realizavimo ypatybių nagrinėjimas, siekiant pagrindinių organizacijos tikslų. Planavimas. Organizavimas. Skatinimas. Kontrolė. Reguliavimas. Organizacijos valdymo problema ir jos sprendimas. Apibendrinimas. Literatūros sąrašas. Priedai.

Bendrovės vadovai vadybos sitemą suprantą ne kaip sertifikatų gavimą ir pasikabinimą ant sienos, bet kaip nuolatinį bendrovės tobulėjimą, nuolatinį gerinimą, darbuotojų mokymą, tenkinant vartotojo poreikius, įtraukiant visus bendrovės darbuotojus. Vadybos sistemos yra sukurtos ir įdiegtos ne produktui ir ne produkcijai, bet žmonėms, kaip buvo paminėta Anglijoje, jeigu darbuotojas bus saugus ir sveikas ir aplink supanti aplinką bus švari ir tvarkinga - bus ir kokybė. O jeigu į vadybos sitemą nieko neįdėsi tai nieko iš jos ir negausi, kaip ir į gaminamą produkciją jeigu į ją nieko neįdėsi tai nieko ir negausi. Bet UAB „Alkesta“ su kiekvienais metais plečia savo veiklą, atnaujina technologijas, transporto ūkį, pastatus, atlieka daug sudėtingų ir atsakingų darbų, gerina savo gerbūvį, ypatingą dėmesį ir daug lėšų skiria darbuotojų mokymui bei tobulinmui tai leidžia daryti prielaidą, kas sistema veikia gerai, ką gali patvirtinti ir atliekami kasmetiniai priežiūros auditas.

Tačiau net ir esant tokiai iš pirmo žvilgsnio tobulai vadybos sistemai atsiranda spragų. Mano nuomone UAB “Alkesta” nesugeba išsaugoti pastovių darbuotojų, nes esant sezoniniam darbui darbuotojams negarantuojamos pastovios darbo vietos, o taip mažinama darbuotojų motyvacija. Nagrinėdamas šią įmonę bandysiu įrodyti ne tik šią su vadyba susijusią problemą. Galutinis mano tikslas šiame darbe remiantis vadybos supratimu supažindinti su UAB „Alkesta“ vadybiniu darbu, vadybinio darbo ypatybėmis praktikoje, taip pat pateiksiu šios organizacijos veiklos valdymo tobulinimo pasiūlymų.

  • Microsoft Word 354 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (5523 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lukas
  • Veiklos valdymo problema ir jos sprendimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Veiklos valdymo problema ir jos sprendimas. (2012 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/veiklos-valdymo-problema-ir-jos-sprendimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 06:07
×