Veiklos vertinimo tyrimas


Įmonės veiklos vertinimo tyrimas. Organizacijoje atliekamas veiklos vertinimas. Atliekamo vertinimo ryšys su organizacijos valdymu. Atliekamas vertinimo kompleksiškumas. Vadovų suvokiamas veiklos vertinimas. Vadovų suvokiamo veiklos vertinimo ryšys su organizacijos valdymu. Vadovų suvokiamo veiklos vertinimo kompleksiškumas. Organizacijo veiklos vertinimo sistemos pasirinkimą lemiantys veiksniai. Vertinimo lauko nustatymas. Organizacijos atsakymų įverčių intervalai. Atliekamo ir vadovų suvokiamo veiklos vertinimo palyginamoji analizė. Priedai. Anketinės apklausos rezultatai.

Organizacijoje atliekamo veiklos vertinimas buvo atliekamas remiantis Astos Šližytės daktaro disertacijoje sudaryta anketos klausimynu (žr. 1 priedas).

Anketos klausimynas buvo pateiktas prekybos įmonei, kurioje dirba 46 žmonės. Buvo apklausti: vienas aukščiau lygio (direktorius) ir keturi viduriniojo lygio (vyr. buhalteris, buhalteris, vadybininkas ir administratorius) vadovai. Respondentų amžius nuo 46 iki 50 metų.

Siekiant nustatyti, ar organizacijos veiklos vertinimas siejamas su organizacijos valdymu, atliekamo veiklos vertinimo samprata analizuojama pagal veiklos vertinimo funkcijas, vertinimo adaptyvumą, vidinės komunikacijos lygį, organizacijos veiklos vertinimo svarbą organizacijoje.

Nagrinėjant organizacijos veiklos vertinimą atliekančių respondentų atsakymus, kokiu tikslu atliekamas organizacijos veiklos vertinimas (1 pav.), siekiama išsiaiškinti, ar organizacijos veiklos vertinimo sistema naudojama tik kaip priemonė duomenims apie organizacijos veiklą rinkti, ar gauta informacija taip pat naudojama priimant sprendimus, t.y. organizacijos veiklos vertinimas siejamas su organizacijos valdymu.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 149 KB
  • 2013 m.
  • 21 puslapis (4336 žodžiai)
  • Universitetas
  • Diana
  • Veiklos vertinimo tyrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Veiklos vertinimo tyrimas. (2013 m. Birželio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/veiklos-vertinimo-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 17:00
×