Veiksnių poveikio nedarbo lygiui Lietuvoje vertinimas


Veiksnių poveikio nedarbo lygiui Lietuvoje vertinimas. Vilnius. Kaip žinome 2008 metais pasaulį ištiko finansinė krizė. Tikslas Įvertinti veiksnių poveikį nedarbo lygiui Lietuvoje. Nustatyti kaip. Gyventojai įgyję aukštajį univesitetinį išsilavinimą (X3). Kodėl būtent pasirinkau šiuos rodiklius. Ryšys sprendžiant problemas. PVZ. Jei problema šalyje yra nedarbas. Išvados. Remiantis visais surinktais duomenimis ir jų tarpusavio priklausomumu.


Kaip žinome 2008 metais pasaulį ištiko finansinė krizė. Ji paveikė visas valstybes, taip pat ir Lietuvai nepasisekė jos išvengti. Šalies ekonominiai rodikliai sparčiai pradėjo kristi žemyn. Situacija blogėjo ir tai jautė beveik kiekvienas valstybės gyventojas. Tai ypatingai atsiliepė Lietuvos piliečių užimtumui. Įmonės, organizacijos pradėjo bankrutuoti dėl sudėtingos finansinės padėties, žmonės neteko darbų. Algos pradėjo mažėti, taigi gyventojai buvo priversti atsisakyti darbo. Gyventojų manymu, geriau likti bedarbiu, nei dirbti ir būti neįvertintu. Būtent dėl to nusprendžiaiu, kad yra aktualu analizuoti nedarbo lygį.

Tikslas: Įvertinti veiksnių poveikį nedarbo lygiui Lietuvoje. Uždaviniai: Teoriškai pagrįsti nedarbo lygį, ir ji lemenčių veiksnių tarpusavio ryšius. Išanalizuoti bedarbių skaičių ir jį lemiančių veiksnių dinamiką. Ištirti veiksnių poveikį nedarbo lygiui. Apskaičiuoti nedarbo lygio prognozę 2016 metams.

Nustatyti, kaip (Y)Lietuvos bedarbių skaičiui įtakoja tokie veiksniai kaip: BVP tenkantis vienam gyventojui (X1) - kuris nurodo šalies ekonomikos augimą.

  • Logistika Skaidrės
  • MS PowerPoint 469 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (461 žodžiai)
  • Karolina
  • Veiksnių poveikio nedarbo lygiui Lietuvoje vertinimas
    10 - 7 balsai (-ų)
Veiksnių poveikio nedarbo lygiui Lietuvoje vertinimas. (2016 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/veiksniu-poveikio-nedarbo-lygiui-lietuvoje-vertinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:24
×