Vėjo elektrinės bokšto struktūra ir tvirtinimo elementai


Santrauka. Įvadas. Vėjas. Vėjo turbinos bokšto elementų montavimo metodas, tarpusavio tvirtinimo sistema. Vėjo turbinos kabelių tvirtinimas. Būdas kaip įvesti kabelį į vėjo elektrinės bokštą. Sukomplektuoti vėjo jėgainės bokšto skyriai ir būdas kaip transportuoti bokšto skyrius. Vėjo elektrinės bokšto gaminimo etapai. Literatūra.

Stantant vėjo elektrines, viena iš svarbiausių statybos dalių yra kabelio įvedimas į bokštą. Šis metodas aprašo, kaip įvesti kabelį į bokštą, kaip pritvirtinti jį prie bokšto sienos ir sujungti tarpusavyje.

3 figūra parodoma sutvirtintų sekcijų ir laidų vidinę bokšto dalį.

1 figūra – vėjo elektrinės bokštas, kuris laiko gondolą 2, kurioje sumontuoti elektros generatoriai, elektros energijai gaminti. Papėdėje 3 paskirstymo dėžė 4, kuri sujungta su viršutiniu prijungimu 6.

Bokštą pageidautina suskirstyti į keletą skyrių 8, 9, 10. Bokšto skyriai 8, 9, 10 sujungiami tarpusavyje vienas ant kito. Nors skyriai vežami į statybos vietą esant horizontalioje padėtyje, statybos vietoje, kranu yra montuojami vienas ant kito vertikalioje padėtyje.

2 figūroje viršutiniame bokšto skyriuje yra sumontuoti keltuvai 13, 14, kurie kelia kabelių linijas 5.

Kaip parodyta 5 figūroje, kabelio keltuvo ritinys 18 gali būti išdėstytas kitoje vietoje, pavyzdžiui, žemiau tarpinio aukšto 19.

Vėjo elektronės ir jos komponentai yra didelių matmenų. Paprastai, tokie sistemos komponentai, kaip elektroninės dalys, jungiamosios plokštelės, elektronikos spintos ar transformatoriai, taip pat kitos didelių gabaritų detalės, kaip bokštų skyriai, kurių gondola yra montuojama bokšto viršuje, gondola, taip pat kiti komponentai (pavyzdžiui, vėjo turbinų pavaros arba generatorius) vežami kaip atskiri vienetai. Dėl didelių gabaritų transportavimas į pasirinktą statybos vietą yra ganėtinai brangus, todėl projektas iš anksto turi būti apsvarstytas, ir parinktas atitinkamas maršrutas.

Dėl didelių gabaritų ir svorio, kuris kyla, didinant vėjo eklektrinių galią, o kartu su galia kyla ir gondolos dydis, generatoriaus dydis, bei menčių ilgis, transportavimas yra sudėtinga kiekvieno darbų vadovo misija. Tokiems darbams reikalinga aukščiausios kvalifikacijos inžinierių, kurie negali klysti atliekant transportavimo ir surinkimo darbus.

/2. Plokščių pjaustymas/3. Frezavimas/4. Lankstymas/5. Suvirinimas/6. Tikslumo nustatymas/7. Durų rėmo ir laikiklių suvirinimas/8. Stiprus suvirinimas/9. Dažymas antikoroziniais dažais/10. Paruoštas transportavimui

  • Microsoft Word 1963 KB
  • 2016 m.
  • 20 puslapių (2531 žodžiai)
  • Universitetas
  • Paulius
  • Vėjo elektrinės bokšto struktūra ir tvirtinimo elementai
    10 - 4 balsai (-ų)
Vėjo elektrinės bokšto struktūra ir tvirtinimo elementai. (2014 m. Vasario 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/vejo-elektrines-boksto-struktura-ir-tvirtinimo-elementai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 08:08
×