Vėjo ir tekančio vandens energija


Vėjo energija skaidrės. Tekancio vandens pranašumai. Tekancio vandens elektrines lietuvoje. Atsinaujinantys saltiniai magistrinio darbai. Vejo jegaines skaidres. Vandens energija skaidres powerpoint. Vandens elektrines skaidres.

Vėjo ir tekančio vandens energija. Kas yra vėjo ir tekančio vandens energija ? Energija gaunama. Kada šios energijos pradėtos naudoti? Kas yra vėjo parkai? Kiek ir kokių vėjo parkų yra pasaulyje? Vienas iš didžiausias vėjo parkas. Kaip veikia vėjo jėgainė? Vėjo energijos poveikis aplinkai. Vėjo energijos pranašumai. Vėjo energijos trūkumai. Kada pradėta naudoti tekančio vandens energija? Kaip veikia hidroelektrinė? Didžiausia vandens energijos potencialą turinčios valstybės. Vandens elektrinių pranašumai. Vandens elektrinių trūkumai. Hidroelektrinių poveikis aplinkai. Didžiausi tvenkiniai pasaulyje, atsiradę dėl hidroelektrinių statybų. Didžiausi tvenkiniai lietuvoje. Išvados. Naudota literatūra.
  • MS PowerPoint 4977 KB
  • 2012 m.
  • 21 puslapis
  • Ugnius
  • Vėjo ir tekančio vandens energija
    10 - 2 balsai (-ų)
Vėjo ir tekančio vandens energija. (2012 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/vejo-ir-tekancio-vandens-energija.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 26 d. 19:19
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo