Vėjo Jėgainė skaidrės


Vėjo energetika. Tikslas. Pristatyti projektinį darbą apie vėjo energetika. Kas tai? Tai vėjo energetikoje vėjo energija verčiama į elektros energiją. Pirmoji vėjo jėgainė. Pirmoji pasaulyje (1888 m. ) automatinė vėjo turbina Klyvlende. Konstrukcija ir kaip tai veikia. Generatoriaus ir transformatoriaus paskirtis. Generatorius. Elektromagnetinės indukcijos mechaninė energija. Transformatorius. Prietaisas, skirtas keisti kintamajai įtampai ir srovės stipriui, didinti arba mažinti. Tiekimas vartotojams. Plėtojimas Lietuvoje. Išvados. Apibendrinus vėjo energija yra viena iš geriausių nuolatinių energijos šaltiniu. Perspektyvos. Mažai teršia aplinką Kuria pajamas smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms.

Pristatyti projektinį darbą apie vėjo energetika. Daugiau sužinoti apie jos konstrukciją ir veikimo principą.

Elektromagnetinės indukcijos mechaninė energija, paverčia elektros energija. Pagal gaminamos srovės tipą, generatoriai skirstomi: Nuolatinės srovės Kintamos srovės.

Prietaisas, skirtas keisti kintamajai įtampai ir srovės stipriui, didinti arba mažinti.

  • MS PowerPoint 898 KB
  • 2016 m.
  • 14 puslapių (178 žodžiai)
  • Justas
  • Vėjo Jėgainė skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Vėjo Jėgainė skaidrės. (2015 m. Balandžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/vejo-jegaine-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 00:49
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo