Vejos žolės priežiūra verslo planas


Įvadas. Verslo plano santrauka. Verslo idėja. Idėjos aprašymas. Tikslai. Nauda vartotojui. Rinka ir konkurencija. Konkurentai. Marketingas ir pardavimai. Marketingo tikslai ir strategija. Pardavimą skatinantys metodai. Klientų aptarnavimo sistema. Reklamos kampanija, įvaizdį formuojančios priemonės. Verslo organizavimas. Lt. Valdymas ir darbuotojai. Įgyvendinimas. Galimybės ir rizika. Finansų planas ir finansų strategija. Verslo plano analizė. Išvados. Literatūros sąrašas.

Mūsų verslo idėja yra įkurti vejos priežiūros įmonę ,,Žaliasis kilimas“. Mūsų įmonės tipas bus UAB. Šį tipą pasirinkome, dėl mus tenkinančių sąlygų: ribotos turtinės atsakomybės, galimybių plėstis, mokesčių lengvatų, lakstumo ir koncentruoto valdymo. Beje šis verslas leidžia užsiimti ir kitomis veiklomis, nes nereikalauja nuolatinio dalyvavimo įmonės veikloje. Ši įmonė dirbs žolės augimo sezonu. Mūsų veikla bus orientuota į vejos pjovimą ir priežiūrą. Tačiau ateityje planuojama didinti savo veiklos asortimentą, nes matome daug galimybių ir sferų kuriose galime plėstis. Šiame versle mes nematome konkurentų, kurie mums keltų didelę riziką, nes Telšiuose nėra daug analogiškų įmonių. Planuojame įsigyti kokybišką ir naują įrangą iš įmonės „Husqvarna" su tam tikra nuolaida. Įmonės personalą sudarys vos keli žmonės, bet įsibėgėjus įmonės veiklai, planuojame didinti personalo skaičių. Labai svarbia savo verslo dalimi laikome reklamą. Kadangi esame geodezijos bakalauro studentės, reklama rūpinsimės pačios. Savo reklamos sklaidai pasitelksime masinės komunikcijos priemones kaip vietinius laikraščius (Telšių žinios, Kalvotoji Žemaitija), vietinę radijo stotį (Žemaitijosd radija) bei lauko reklamas. Taip plėsime klientų ratą, didinsime įmonės žinomumą. Kad išlaikytume pastovius klientus, taikysime lojalumo programas ir įvairias nuolaidas. Apsvarstėme ir galimas rizikas savo darbe - pagrindinė grėsmė yra nepalankios oro sąlygos, dėl kurių gali sumažėti mūsų paslaugų paklausa. Kita rimta grėsmė, kuri gali iškilti mūsų verslui – vietinių konkurentų atsiradimas bei technikos gedimai, kurie atsilieps neplanuotomis išlaidomis. Tačiau nustačius visus mūsų verslo privalumus ir trūkumus bei įvertinus savo pajamas, mes nusprendėme, kad mūsų verslo idėja turi didelį potencialą.

  • Microsoft Word 49 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (3122 žodžiai)
  • Universitetas
  • Neringa
  • Vejos žolės priežiūra verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Vejos žolės priežiūra verslo planas. (2013 m. Vasario 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/vejos-zoles-prieziura-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 18:04
×