Veleno gamybos technologija


Mechanikos kursinis darbas. Įvadas. Detalės darbo brėžinio analizė, kokybiniai reikalavimai. Detalės technologiškumo analizė. Vidutinis detalės tikslumo kvalitetas. Vidutinis detalės apdirbamo paviršiaus šiurkštumas. Technologiškumo analizė pagal tikslumo reikalavimus. Technologiškumo analizė pagal šiurkštumo Ra reikalavimus. Ruošinio parinkimas. Detalės gamybos technologijos kelio sudarymas. Gamybos technologijos detalizavimas. Užlaidų apdirbamiems detalės paviršiams parinkimas. Staklių, įrankių, įtaisų ir rėžimų parinkimas. Derinimo ir apdirbimo laikų skaičiavimas. Gamybos kainos skaičiavimas. Valandinis staklių įkainis. Valandinis CNC staklių įkainis. Valandinis indukcinio kaitinimo aparato įkainis. Chromavimo staklių valandinis įkainis. Gaminio kainos skaičiavimas. Išvados. Literatūra. Priedai.


Atliekant semestro projektą pagilintos žinios skaitant brėžinius, išmokta iš brėžinių nustatyti ar gaminama detalė turi visus reikiamus duomenis, ar detalė yra technologiška ir ar apdirbimo metu bus galima gauti tokius pat detalės parametrus kaip ir nurodyta brėžinyje.

Taip pat pagilintos žinios sudarant detalės technologinį kelią. Išmokta parinkti detalės apdirbimui reikiamus įrankius ir parinkti reikiamus darbo režimus. Režimai buvo apskaičiuojami programa

,,Global WINTOMS“ arba parenkami iš „SECO“ katalogų.

Apskaičiuota kiek truks visos detalės gamyba ir atskirų operacijų laikas.

Apskaičiuota, kad detalė bus pagaminta per 53min, bet čia yra įvertinta tai, kad detalė yra grūdinama, bet ne chromuojama.

Veleno gamybos technologija. (2014 m. Balandžio 09 d.). http://www.mokslobaze.lt/veleno-gamybos-technologija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 03:39