Veleno tikslumo analizė


Darbo užduotis. Įvadas. Atsižvelgiant į detalių jungimo paskirtį ir darbo sąlygas, cilindrinėms jungtims. Parinkti vardinius matmenis. Parinkti sąlaidas ir tikslumą. Apskaičiuoti pagrindinius matmenis trims skirtingoms jungtims. Nubraižyti skylės ir veleno leidžiamųjų nuokrypių laukų schemas. Apskaičiuoti tarpų ir įvaržų skaitines reikšmes. Apskaičiuoti jungimo leidžiamąjį nuokrypį. Nurodytai jungčiai paskaičiuoti ribinius kalibrus. Apskaičiuoti ribinių kalibrų (kamščio ir šakutės) ribinius matmenis. Nustatyti darbinių kalibrų (kamščio ir šakutės) darbinius matmenis. Suvesti skaičiavimo rezultatus į lentelę. Nubraižyti kalibrų (kamščio ir šakutės) leidžiamųjų nuokrypių laukus. Nurodyti ribinių kalibrų (kamščio ir šakutės) techninius reikalavimus. Nurodytai jungčiai parinkti universalias matavimo priemones. Nubraižyti matavimo priemonės schemą ir aprašyti veikimo principą. Nurodytiems riedėjimo guoliams. Nubraižyti leidžiamųjų nuokrypių laukų išsidėstymo schemas. Nubraižyti jungiamų detalių su guoliais eskizus. Nurodytai pleištinei jungčiai. Parinkti pagrindinius matmenis ir sąlaidas. Nubraižyti leidžiamųjų nuokrypių laukų išsidėstymo schemas. Nubraižyti pleištinės ar išdrožinės jungties eskizus, nurodant matmenis su ribiniais nuokrypiais. Nurodytai srieginei jungčiai. Parinkti pagrindinius matmenis. Apskaičiuoti ribinius matmenis ir rezultatus suvesti į lentelę. Išvados. Literatūros sąrašas.

Atlikęs kursinį darbą, susipažinau su tokiomis sąvokomis, kaip detalės matmenys, nuokrypis, jungtys ir kt. Jungtį sudaro dvi arba kelios tarpusavyje judamai ar nejudamai sujungtos detalės, kurios vadinamos jungiamosiomis. Paviršiai ir matmenys, kuriais jos jungiasi, atitinkamai vadinami jungiamaisiais paviršiais ir jungiamaisiais matmenimis. Detalių jungtyse vienas paviršius būna gaubiantysis ir vadinamas skyle, o kitas – gaubiamasis ir vadinamas velenu. Terminai skylė ir velenas sąlygiškai taikomi įvairiose jungtyse (cilindrinėse, kūginėse, srieginėse, išdrožinėse ir kt.

  • Technologijos Kursinis darbas
  • Microsoft Word 875 KB
  • 2013 m.
  • 21 puslapis (1395 žodžiai)
  • Kolegija
  • Andrius
  • Veleno tikslumo analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Veleno tikslumo analizė. (2013 m. Gruodžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/veleno-tikslumo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 06:36
×