Vėliavos laikiklio gamyba


Techninė užduotis. Santrauka. Įvadas. Tikslas. Pasigaminti vėliavos laikiklį, kurį bus galima kabinti virš pastatų. Uždaviniai. Naudojantis analogų pavyzdžiais, suprojektuoti vėliavos laikiklį. Projektavimas. Idėjos paieška, raktiniai žodžiai Pasirinktos darbo priemonės ir medžiagos / ištekliai. Technologiniai procesai ir rezultatai. Konstravimas. Technologiniai procesai. Išvados. Informacijos šaltiniai. Priedai.


Dauguma žmonių turi ant savo namų pritvirtintus vėliavų laikiklius, žmonės juos perka iš parduotuvių, tačiau juos nesunkiai galima pasidaryti ir pačiam.

Vėliavos laikiklis skirtas tam, kad į jį būtu galima įstatyti vėliavą tam tikromis dienomis.

Vėliavos laikiklį galima pasigaminti atliekant šaltalviškus darbus: pjovimą, dildymą, gręžimą bei virinimą. Kokybiškai atlikus šiuos darbus ir pasigaminus vėliavos laikiklį, jį bus galima saugiai tvirtinti ant savo namo sienos.

Kiekviena valstybė, savivaldybių institucijos, kitos įstaigos, nesvarbu kokia jų nuosavybės forma jos visos privalo turėti užkabintas vėliavas tam tikromis dienomis (Vasario 16d., Kovo 11d., bei Liepos 6d.), todėl, kad yra įsigaliojęs toks įstatymas. Už įstatymo nesilaikymą galima sulaukti ir baudos. Vėliava turi būti iškeliama nuo 7val iki 22val. Kad nereikėtų pirkti vėliavos laikiklio, sugalvojau pasidaryti jį pats.

Tikslas.

Projektavimas. Idėjos paieška, analogai, jų analizė ir apibendrinimas. Dirbinio eskizų, brėžinių kūrimas.

Baigiamojo darbo kūrimo tvarkaraštis. Darbo priemonių ir medžiagų parinkimas, jų savybių analizė. Gaminio konstravimas. Technologinių procesų, darbo saugos taisyklių sudarymas , ekonominiai skaičiavimai.

Vėliavos laikiklis reikalingas kiekvienam namui. Kad reikiamomis dienomis pastatytu vėliavaIdėja kilo apie vėliavos laikikli, kai mes su tėvais, persikraustėme gyventi kitur ir vėliavos laikiklio tame name nebuvo. Ir dar idėja kilo daryti šį gaminį dėl to, kad norėjau išbandyti gebėjimus ir savo darbą pritaikyti praktikoje. Šį gaminį galima pasidaryti patiems namų sąlygomis. Šiek tiek geresnės kokybės įrenginį galite nusipirkti parduotuvėse, bet tada bus didesnės išlaidos.

Techninė užduotis – tai užduotis kurią yra paskiręs žmogus ir kuria turi atlikti.

Paveikslėlyje pavaizduoti vėliavos laikiklio analogas. Vėliavos laikiklio vamzdžio skersmuo 42 mm. Vėliavos laikiklis tvirtai pritvirtinamas prie pastato, pagamintas iš bendro naudojimo ir geros kokybės metalo.

  • Microsoft Word 6993 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (1677 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Deimante
  • Vėliavos laikiklio gamyba
    10 - 3 balsai (-ų)
Vėliavos laikiklio gamyba . (2018 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/veliavos-laikiklio-gamyba.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 27 d. 14:13
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema