Velnias mitologijoje


Velnias lietuviu mitologijoje. Velnio isvaizda. Velnias sakmese. Perkunas ir velnias sakmes. Velnio portretas. Velnias lietuvių sakmėse. Referatas velnias. Mitologija velnias. Velnio portretas sakmese. Velnias mitolologinoje.

Įvadas. Kas tas velnias? Ką velnias veikia? Įsivaizduojamas velnias. Velnio išvaizda. Santykiai su žmogumi. Velnias pasakose. Folklorinis velnias. Velnias perkūno priešininkas. Velnias seniau ir dabar. Apibendrinimas. Literatūra.

Mano tikslas yra išsiaiškinti koks velnias yra. Ištikrųjų aš nežinau labai daug apie tai, bet bus įdomu sužinoti. Velnias – tai senovės mitologinė būtybė kuri turėjo daug pavidalų. Jis tai žmogui padėdavo ,tai gadino žmogaus padarytus darbus. Velnias labai pavydėjo Dievui jo galios ,nes viską, ką Dievas sukūrė yra tobula, todėl jis ir kiša koją tobuliausiam dievo kūriniui- žmogui koją, kad žmogus ne pas Dievą patektų, o pas jį (kitaip tariant pražūtų) ir jai bent vienai sielai taip nutinka ,velnias pradeda šaipytis. Velnias vaizduojamas labai įvairiai: tai baisus, tai juokingas, protingas ar kvailas.

  • Microsoft Word 469 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių (2266 žodžiai)
  • Renata
  • Velnias mitologijoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Velnias mitologijoje. (2012 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/velnias-mitologijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Rugpjūčio 15 d. 02:10
×