Velniop viska imk ir daryk


Seras Ričardas Bransonas. ,, Velniop viską imk ir daryk ! “. Seras Ričardas Bransonas (angl. Seras Richardas Bransonas. “Nusprendei padaryk ,, Vadovaujasi principu. Pasiekimai. Virgin Atlantic Challenger II “ laivu pagerino Atlanto perplaukimo rekordą. Jei tikėsite savimi. Kai buvo ketverių metų vaikas jį mama išlaipino iš automobilio. Labai geras būdas pailsėti - atsijungti. R. Brasono šūkis ,,Niekada nedaryk to. Gyvenimo pamokos. Imk ir padaryk Manyk,kad viskas bus gerai. Kad ir kuo norėtumėm būti, kad ir ką norėtumėm nuveikti.

Jei tikėsite savimi ir stengsitės, kad būtų taip, kaip norite. Tada ir kiti tikės jumis.Kiekvienam reikia kažko siekti.Keldami sau iššūkius, jūs augsit, tobulėsite. Sakykite sau : ,,Galiu tą padaryti. Tol bandysiu, kol laimėsiu” Jo nuomone iššūkiai būna dviejų tipų. Vienas – kuo geriau atlikti savo darbą. O antras – rizikuoti.

Labai geras būdas pailsėti - atsijungti. Tai trumpas nusnūdimas radus laisvesnę valandėlę. Šį būdą buvo gerai įvaldę Vinstonas Čerčelis, Matgareta Tečer.

Imk ir padaryk Manyk,kad viskas bus gerai , o ne blogai, Kelk iššūkius , Turėk tikslus, Linksminkis, Įnešk savo indėlį, Stovėk ant savo kojų, Būk ištikimas, Paimk iš gyvenimo viską, ką tik gali.

  • Verslas Skaidrės
  • MS PowerPoint 191 KB
  • 2014 m.
  • 11 puslapių (379 žodžiai)
  • Gabrielė
  • Velniop viska imk ir daryk
    10 - 4 balsai (-ų)
Velniop viska imk ir daryk. (2014 m. Lapkričio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/velniop-viska-imk-ir-daryk.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 15:54
×